Sara Boruc trenuje z Ewą Chodakowską. Ten trening może zrobić każda z was w swoim domu

Wielu zastanawiało się, jak o swoją sylwetkę dba Sara Boruc. Po ciąży gwiazda w zastraszająco szybkim tempie wróciło do fenomenalnej formy. Okazuje się, że żona Artura Boruca trenuje z Ewą Chodakowską.

Sara Boruc od lat zachwyca swoją formą. Kiedyś w rozmowie z nami gwiazda zdradziła, że nie lubi trenować na siłowni i zdecydowanie częściej ćwiczy w domu. 

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc: 'Staram się ćwiczyć codziennie, ale nigdy na siłowni'

Przez wiele lat Sara Boruc regularnie spotykała się z Anną Lewandowską podczas zgrupowań reprezentacji Polski w piłce nożnej, ale również prywatnie. Mogłoby się więc wydawać, że Boruc na co dzień także trenuje z programami treningowymi Ani. Okazuje się, że nie. Gwiazda na Instagramie zdradziła, że w kwestii treningów wybiera Ewę Chodakowską

Sara Boruc trenuje z Ewą Chodakowską 

Nie od dziś wiadomo, że Sara Boruc zna się z Ewą Chodakowską. Żona Artura Boruca wystąpiła na okładce magazynu trenerki, a ta z kolei kiedyś powiedziała, że Sara ma najlepsze ciało w polskim show-biznesie. 

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc pochwaliła się figurą w bikini od Ewy Chodakowskiej. 'A mówią że perfekcja nie istnieje' - komentuje trenerka

Wiele fanek zastanawiało się, jak Sarze udało się wrócić do tak fenomenalnej formy po trzeciej ciąży. Z pewnością duży wpływ na to miała dieta, ale również treningi. Który z programów Ewy Chodakowskiej wybrała Sara? Mission Beach Body. Jest to trening nastawiony głównie na modelowanie sylwetki właśnie pod kątem bikini. 

Sara Boruc trenuje z Ewą ChodakowskąSara Boruc trenuje z Ewą Chodakowską www.instagram.com/mannei_is_her_name/

Jak wygląda trening Mission Beach Body?

Tak jak każdy trening, również ten zestaw ćwiczeń zaczyna się od rozgrzewki, która trwa 6 minut. Dalej mamy część główną, czyli 31 minut ćwiczeń, a na koniec 6 minut rozciągania. Co zawiera część główna treningu:

9 rund - na każdą z nich składają się dwa 30-sekundowe ćwiczenia, które są powtarzane trzykrotnie. Przy każdym powtórzeniu pojawia się licznik, który odmierza czas do jego końca.

- czytamy na Beactive TV.

Ze strony Chodakowskiej dowiadujemy się, że ten program treningowy skupia się głównie na spalaniu tkanki tłuszczowej, ale również rzeźbieniu mięśni brzucha, nóg i pośladków. 

Choć Ewa w swojej ofercie ma wciąż płyty DVD, również z tym programem, to ponadto trening Mission Beach Body można wykonać po wykupieniu dostępu do jej platformy treningowej. 

Zobacz też, jak wygląda trening Anny Lewandowskiej. Czy trenerka korzysta tylko ze swojej aplikacji?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.