18-letnia Australijka schudła ponad 60 kilogramów. Chciała zmieścić się w wymarzoną sukienkę na bal

Josie Desgrand, 18-letnia Australijka, schudła ponad 60 kilogramów w rok. Swoim osiągnięciem chwali się w mediach społecznościowych i pokazuje, że jeśli czegoś naprawdę się pragnie, można to osiągnąć.

O Josie Desgrand zrobiło się głośno w momencie, gdy australijskie media poinformowały o jej sporej utracie wagi. Dziewczyna jeszcze nieco ponad rok temu ważyła 60 kilogramów więcej. Teraz zachwyca swoim wyglądem i opowiada o swojej metamorfozie na Instagramie. Jej zdjęcia robią wrażenie. 

18-letnia Australijka schudła ponad 60 kilogramów

Josie Desgrand zdecydowała się na zmianę swoich nawyków żywieniowych i wprowadzenie większej ilości ruchu, ponieważ marzyła, by zmieścić się w piękną sukienkę na bal studniówkowy. Dziewczyna miała wtedy 17 lat i ważyła 127 kilogramów. 

 
Chodzę na siłownię około 3-4 razy w tygodniu. Właśnie pracuję teraz nad tonowaniem. Teraz jem więcej tłuszczów, od czasu do czasu odrobinę sera, i węglowodany: słodki ziemniak. Ćwiczę więcej i intensywniej 

- wyznała w rozmowie z Daily Mail

Josie Desgrand miała jeden cel: zmieścić się w wymarzoną sukienkę na szkolny bal. Stosowała dietę o niskiej zawartości węglowodanów. Wyeliminowała całkowicie cukier i przetworzoną żywność. W ciągu pierwszych miesięcy unikała nadmiernego wysiłku, jednak obecnie regularnie odwiedza salę treningową. 

Przed metamorfozą była osobą osobą bardzo niepewną siebie. Dziewczyna przyznała, że utrata wagi przyczyniła się do poprawy jej samopoczucia i poprawienia kondycji całego organizmu. 

Teraz to nie dieta. To mój nowy styl życia

- dodała, szczęśliwa. 

Josie postanowiła napisać książkę o swoich doświadczeniach związanych z odchudzaniem. W swoich mediach społecznościowych zdradza, jak wygląda jej codzienna rutyna i treningi. Przed przemianą dziewczyna jadła głównie chleb i niezdrowe węglowodany. Przemiana zajęła jej 12 miesięcy i przebiegła w sposób niezwykle przemyślany i ułożony. Obecnie dziewczyna cieszy się z nowego życia i korzysta z każdej chwili. Także cała rodzina Josie cieszy się z odzyskanego zdrowia i radości życia ich najbliższej. 

Więcej o: