Georgina Rodriguez - narzeczona Cristiano Ronaldo zdradza swoją dietę. Sekretny składnik zaskakuje

Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę w stylu Georginy Rodriguez? Narzeczona Cristiano Ronaldo podzieliła się tajnikami swojej diety. Marzysz o figurze gwiazdy? Sprawdź jadłospis gwiazdy!

Narzeczona Cristiano Ronaldo często chwali się na Instagramie swoją nienaganną sylwetką. Georgina Rodriguez lubi dzielić się ze swoimi fanami różnymi formami aktywności, które sprawiły, że jej figura jest marzeniem niejednej kobiety. Ostatnio postanowiła ujawnić tajniki swojej diety. Warto zwrócić uwagę na jeden składnik. 

Trening Georginy Rodriguez

W jaki sposób Georgina tak szybko wróciła po ciąży do świetnej formy? Płaski brzuch gwiazdy to wynik doskonałej diety i świetnie dobranych treningów. Rodriguez podkreśla, jak ważne są ćwiczenia. W bogato wyposażonej domowej siłowni trenuje fitness, pilates, który łączy z treningiem cardio oraz jogę. Doskonałe efekty przynosi również pływanie. Na koniec intensywnego treningu gwiazda korzysta z sauny - to idealny relaks dla ciała i ducha. Największym sekretem Rodriguez w drodze do utrzymania idealnej sylwetki jest jednak jej dieta. Jak wygląda przykładowy jadłospis pięknej i wysportowanej narzeczonej Cristiano Ronaldo? Jaki jest sekretny składnik jej posiłków? 

Jadłospis Georginy Rodriguez

Okazuje się, że Georgina Rodriguez stawia na jadłospis pełen naprawdę zdrowych produktów. Jej tajemnym składnikiem jest... grillowane mięso, które pojawia się w jej menu niekiedy aż dwa razy dziennie:

  • Śniadanie musi być lekkie i energetyczne. Georgina zaczyna swój dzień od omletu, soku owocowego oraz kawy z mlekiem - koniecznie bez laktozy. Z samego rana unika ciężkich potraw i mocnych przypraw.
  • Pomiędzy treningami gwiazda chętnie sięga po energetyczne owoce, takie jak banany, które są idealnym zastrzykiem energii po wymagających ćwiczeniach.
  • Obiad jest jednym z ważniejszych posiłków. Na talerzu Rodriguez znaleźć można porcję warzyw, małą porcję ryżu lub makaronu oraz grillowane mięso, które stanowi sekret zachowania idealnej porcji tłuszczu w posiłku.
  • Ulubioną przekąską gwiazdy w ciągu dnia są soczyste owoce. Popołudnie to idealny moment na drugą kawę.
  •  Na kolację gwiazda zwykle, po raz kolejny, zjada porcję warzyw z grillowanym mięsem.
 

Rodriguez zawsze podkreśla - najważniejsza jest równowaga i zdrowe, najlepiej organiczne, składniki posiłków. Gwiazda w wypowiedzi dla magazynu "Hola!" przyznała, że pomimo braku dokładnie określonej diety, stara się kupować warzywa i owoce z ekologicznych źródeł. Zbilansowana dieta w połączeniu z ćwiczeniami pozwala na guilty plesaure. Georgina lubi od czasu do czasu zjeść czekoladę albo inne małe słodkości. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.