Agnieszka Kaczorowska chwali się powrotem do formy po ciąży. Zdradza, jak udało się jej pozbyć zbędnych kilogramów

Agnieszka Kaczorowska w lipcu urodziła swoje pierwsze dziecko. Dwa miesiące po porodzie udowodniła, że można szybko wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Zdradziła także, jak udało się jej tak szybko pozbyć nadprogramowych kilogramów.

Agnieszka Kaczorowska już w sierpniu zdecydowała się więcej powiedzieć więcej o swoim stopniowym powrocie do formy. Młoda mama twierdzi, że dzięki karmieniu piersią, może z powodzeniem mówić o szybszej utracie kilogramów. Tym razem tancerka zdecydowała się opowiedzieć więcej o swoim powrocie do formy po urodzeniu Emilki. 

Agnieszka Kaczorowska chwali się powrotem do formy po ciąży

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że w jej małżeństwie jest równy podział obowiązków, dzięki czemu zarówno mąż Maciej, jak i ona sama, mają szansę realizować swoje pasje. Choć minęły jedynie dwa miesiące od porodu, tancerka może pochwalić się idealną figurą. Pojawiła się nawet na gali magazynu "Joy" w kreacji, która dokładnie podkreśliła wszystkie jej atuty. 

Jestem bardzo szczęśliwa, więc mam nadzieję, że to przekłada się na mój wygląd. (…) Ciało przetrenowane od 6 roku życia jest zupełnie innym ciałem i nie można tego porównywać z osobą, która nigdy nic nie trenowała - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post. 

Kaczorowska podzieliła się także cenną wskazówką dla wszystkich przyszłych mam. Podpowiedziała im, że jeśli będą ćwiczyć już w okresie ciąży, łatwiej będzie im powrócić do szczupłej sylwetki. 

Ja bardzo zachęcam wszystkie kobiety do tego, aby ćwiczyć w ciąży, tańczyć w ciąży i żeby nie leżeć. Żeby nie traktować ciąży jako choroby. Chyba, że ktoś ma jakieś przeciwwskazania. Jeżeli wszystko jest w porządku, ruszać się jak najwięcej, bo wtedy to ciało szybko wraca do formy - dodała. 

Jak widać, liczne uprawiane sporty i przeszłość taneczna Agnieszki Kaczorowskiej w znacznym stopniu kryją się za sekretem pięknego wyglądu gwiazdy. Życzymy dalszych sukcesów i czekamy na kolejne zdjęcia. 

Agnieszka Kaczorowska zdradza więcej na temat powrotu do formy

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.