Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczy nawet po ciężkim dniu. Jej trening może naprawdę zmęczyć

Paulina Sykut-Jeżyna nie poddaje się tak łatwo i nawet po naprawdę trudnym i męczącym dniu nie odmawia sobie porządnego treningu. Tym razem postanowiła go nagrać i podzielić się nim ze swoimi fanami.

Paulina Sykut-Jeżyna stara się ćwiczyć regularnie i stawia na zdrowy styl życia. Całkiem niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami nagraniem z niepozornego treningu na pośladki. Tym razem przyszedł czas na intensywne ćwiczenia z wykorzystaniem specjalnych gum treningowych. 

Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczy nawet po ciężkim dniu

Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi aktywny tryb życia, dlatego bardzo często może nie mieć czasu na regularny trening. Tym razem jednak nie zdecydowała się zrezygnować z ruchu i wybrała się na salę treningową pomimo zmęczenia i złego samopoczucia. 

Zobacz wideo

Na nagraniu widać, że ćwiczenia wcale nie są proste, a wszystkie mięśnie mocno pracują. Paulina Sykut-Jeżyna upodobała sobie także trening wykonywany na stepach. Dziennikarka po porodzie znów zaczęła nosić rozmiar XS, a jej waga aktualnie wynosi 49 kilogramów. Kiedyś prezenterka zdradziła, że w kwestiach dietetycznych radzi się Anny Lewandowskiej

Treningi Pauliny Sykut-Jeżyny zazwyczaj odbywają się na siłowni. Dziennikarka przykłada wiele uwagi do wykonywanych ćwiczeń, a każdy jej trening przyczynia się do wysportowanej sylwetki. Efekty są naprawdę imponujące, a ciało 38-letniej Sykut-Jeżyny wygląda imponująco. Figury mogą zazdrościć jej nawet dwudziestolatki. Czekamy na kolejne nagrania z siłowni!

Ewa Wachowicz także wybiera trening na siłowni. Jest prosty, ale skuteczny

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.