Victoria's Secret zatrudniła pierwszą modelkę plus size. Nosi rozmiar 42 i jest naprawdę piękna

Marka Victoria's Secret zdecydowało się zatrudnić modelkę, którą od razu nazwano pierwszą w rozmiarze XL. Dziewczyna ma oryginalną urodę, która przyciąga spojrzenia i zainteresowanie mediów na całym świecie.

Ali Tate to pierwsza modelka plus sixe, która została zatrudniona przez markę Victoria's Secret do reklamowania ich najnowszej kolekcji. Victoria's Secret od dawna musi mierzyć się z licznymi problemami wizerunkowymi. Tym razem marka zdecydowała się na zatrudnienie Ali Tate - dziewczyny o pełniejszych kształtach i bardzo intrygującej urodzie

Victoria's Secret zatrudniło pierwszą modelkę plus size

Ali Tate sama poinformowała na swoim Instagramie, że oficjalnie będzie pierwszą modelką należącą do grona "aniołków" Victoria's Secret, która będzie nosiła europejski rozmiar 40/42. To wielki przełom w w narracji prowadzonej przez markę. 

 
Czuć się jak w domu we własnym ciele to znaczy mieć o jedno zmartwienie mniej w świecie podatnym na problemy

- napisała modelka pod jednym ze swoich zdjęć. 

Ali Tate od dawna wykorzystuje swoje media społecznościowe do promowania ruchu body positive. Jak sama wyznała, współpraca z Victoria's Secret była jej marzeniem i bardzo się cieszy, że marka wykonała krok w te stronę. 

Modelka wielokrotnie podkreślała, że nie spodziewała się, że będzie mogła kiedykolwiek zobaczyć siebie wśród innych "aniołków". Jej marzenie się spełniło, a najnowsza współpraca okazała się naprawdę owocna.

Modelka plus size pokazała swój trening w domu

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.