Legenda modelingu ćwiczy ze znienawidzonym przez dzieci na WF-ie przedmiotem. Efekty ćwiczeń Cindy Crawford robią wrażenie

Cindy Crawford to amerykańska aktorka i modelka, która wciąż zachwyca figurą i kondycją. Ostatnio pokazała na Instagramie, co robi, by mieć tak wysportowaną sylwetkę. Ćwiczy z... piłką lekarską.

Cindy Crawford pojawiła się na setkach okładek magazynów modowych i wystąpiła na wielu światowych wybiegach. Wyrobiła także markę w świecie sportu i fitnessu. W swoim najnowszym filmie zamieszczonym na Instagramie pokazuje, jak przy pomocy piłki lekarskiej wykonać idealny trening na pośladki. Na nagraniu widać, że jest niesamowicie skupiona, a każdy jej ruch jest przemyślany. 

 Cindy Crawford pokazała, jak ćwiczy

Cindy Crawford już od dawna udowadnia, że choć zniknęła ze świata modelingu, wciąż aktywnie spędza większość czasu. Jak widać, lubi także wykorzystywać dodatkowe przedmioty przy ćwiczeniach i sprawia jej to wiele przyjemności, a także uefektywnia sam trening. 

Na najnowszym filmie Crawford wykonuje kilka powtórzeń z piłką lekarską. Na nagraniu widać, jak jej wszystkie mięśnie pracują.

Zobacz wideo

Modelka udowadnia, że pomimo 53 lat wciąż jest w świetnej kondycji i podejmuje starania, by jej ciało jeszcze długo pozostawało zdrowe. Crawford zrezygnowała całkowicie z żywności przetworzonej i je jedynie pełnowartościowe potrawy. Ulubionym deser Cindy jest gorzka czekolada, jednak na lunche i obiady stara się zawsze wybierać zdrową sałatkę, chude mięso lub inne dietetyczne jedzenie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.