Ewa Chodakowska zdradziła sposoby na zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia. Kilka z nich zaskakuje

Ewa Chodakowska podzieliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorami kilkoma autorskimi poradami dotyczącymi zdrowego odżywiania i skutecznego trenowania. Kilka z nich jest naprawdę zaskakujących.

Ewa Chodakowska to niekwestionowana ekspertka w dziedzinie fitnessu. Wiele Polek zawdzięcza jej zdrową zmianę nawyków, a także metamorfozę swojego wyglądu. Tym razem fit trenerka zamieściła na swoim Instagramie post, w którym podzieliła się kilkoma dobrymi nawykami. Mogą one pomóc w odchudzaniu i regularnych ćwiczeniach. 

Ewa Chodakowska zdradza zdrowe nawyki

Ewa Chodakowska zwraca szczególną uwagę na to, by planować regularne posiłki, bo dzięki nim organizm będzie miał szansę lepiej przetrawić wszystko to, co przyjął. 

 
Zamiast jeść 1-2 ogromne posiłki dziennie, podziel jedzenie na 4-6 posiłków!

- napisała trenerka w opisie dołączonym do zdjęcia. 

Z niego też jesteśmy w stanie dowiedzieć, że wcześniejsze przygotowywanie posiłków to klucz do sukcesu. Dzięki temu nie musimy zastanawiać się na szybko, na co w konkretnej chwili mamy ochotę. Ważne jest także, aby zawsze pamiętać o jedzeniu warzyw, owoców, zdrowych przekąsek i piciu wody. Zawsze, gdy najdzie ochota na podjadanie. 

Nie ograniczaj nadmiernie żadnego z podstawowych składników swojej diety. Żeby jeść zdrowo nie musisz rezygnować z ziemniaków, chleba, makaronu, owoców… Zdrowa dieta to NORMALNA dieta. Z takim podejściem o wiele łatwiej będzie Ci ją stosować.

- dodaje Chodakowska. 

I najważniejsze: zawsze należy być aktywną fizycznie. Trenerka tym samym potwierdza, że ruch to zdrowie i nie warto z niego rezygnować na własne życzenie. Te porady od Chodakowskiej świetnie podsumowują najważniejsze "przykazania" zdrowego trybu życia. Wielu z nas często o nich zapomina i to jest największy błąd. 

Ewa Chodakowska zdradza, co ma w lodówce. W środku kilka zaskakujących pozycji:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.