Anna Skura pokazała, że dobry trening można zrobić również w domu. Ten "przyrząd" ma każdy z nas

Anna Skura pokazała swój trening, który wykonywała w domu. Wykorzystała jeden ciekawy i funkcjonalny przyrząd. Każdy z nas ma go w domu.

Anna Skura pokazała na swoim instagramowym profilu, jak wygląda jej domowy trening. Do wykonywania wielu ćwiczeń wykorzystała jeden funkcjonalny przyrząd - butelkę wypełnioną wodą. Jak widać na zamieszczonych przez nią nagraniach, w tle pojawił się także maluch, który nie do końca pozwolił mamie wykonać zaplanowany trening.

Anna Skura pokazała, jak ćwiczy z butelką wody

Anna Skura uwielbia wszelką aktywność fizyczną i często pokazuje swoim obserwatorom, jak ćwiczy. Jej najnowszy trening okazał się bardzo pomysłowy i niebanalny. Butelka z wodą posłużyła jej do treningu ramion i rąk.

Zobacz wideo

Instagramerka została mamą ponad rok temu i od tamtego czasu wróciła już do formy. Anna Skura przed urodzeniem dziecka ważyła 54,5 kilogramów przy wzroście 165 cm. W ciąży jej waga skoczyła do 72 kilogramów. Obecnie sylwetka Skury prezentuje się naprawdę wspaniale. Trenuje ona także z trenerem personalnym, który pomógł jej obrać odpowiedni kurs w drodze do odzyskania upragnionego wyglądu. 

Obserwatorzy instagramerki od dawna podziwiają jej figurę i kibicują jej w każdym podjętym wyzwaniu. Jak widać w ćwiczeniach pomaga także dziecko instagramerki. Czekamy na więcej nagrań z treningów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.