Aleksandra Popławska przeprowadza trening w przyśpieszonym tempie. Zdradziła, jakie ćwiczenia wykonuje

Aleksandra Popławska może pochwalić się piękną sylwetką, bo regularnie ćwiczy i dba o swoje ciało. Tym razem pokazała, jak dokładnie przebiega jej trening. Wykorzystuje w nim także kettlebell.

Agnieszka Popławska to ceniona aktorka, która od dawna udowadnia, że aktywność fizyczna w życiu naprawdę korzystnie wpływa na pracę całego organizmu. Tym razem zamieściła na swoim instagramowym profilu nagranie, na którym w przyśpieszonym tempie wykonuje trening na siłowni. W znacznym stopniu wykorzystuje w nim jeden dodatkowy przyrząd. 

Aleksandra Popławska przeprowadza trening w przyśpieszonym tempie

Aleksandra Popławska wielokrotnie pokazywała na swoim Instagramie, jak wygląda jej przykładowy trening. Tym razem bardzo dokładnie widać, jakie ćwiczenia upodobała sobie aktorka. Wśród nich znalazło się kilka bardzo popularnych. 

 

Na początku Popławska zrobiła kilka powtórzeń z kettlebellem. Widać, że aktorka czerpie ogromną radość z wykonywanych ćwiczeń. Aleksandra często zamieszcza filmy ze swoich sesji treningowych. W jednym z wywiadów dla Jastrząb Post zdradziła także, jak dba ogólnie o swoją figurę

Zrównoważona dieta i sporty typu pływanie, bieganie po lesie, jazda na rowerze…

- odpowiedziała. 

Popławska dawno temu zrezygnowała już z jedzenia mięsa, a jej jadłospis jest bogaty w różnorodne witaminy i najważniejsze dla organizmu minerały. Czekamy na więcej nagrań z siłowni!

Paulina Sykut-Jeżyna także regularnie trenuje na siłowni. Zobaczcie, jakie ćwiczenia wykonuje:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.