Eva Minge opublikowała zdjęcie. Choć ma 52 lata, nadal zachwyca swoją sylwetką. Fani zachwyceni

Eva Minge to szeroko rozpoznawalna osobowość medialna oraz polska projektantka mody. Ostatnio na Instagramie zamieściła poruszający wpis, w którym zdradziła, co sądzi o swoim ciele. Dołączyła do niego zdjęcie w bikini.

Eva Minge jest znaną i cenioną na całym świecie projektantką ubrań. W świecie mody jest obecna od 1994 roku, a w Polsce zajmuje się wizerunkiem wielu osobowości medialnych. Eva jest matką dwóch chłopców, jednak jej ciało, pomimo wieku, wciąż wygląda rewelacyjnie. Udowodniła to w najnowszym wpisie na Instagramie. 

Eva Minge zdradziła, co myśli o swoim ciele

Eva Minge postanowiła zamieścić wzruszający post na swoim Instagramie. Wyraziła w nim opinię na temat własnego ciała i tego, jak postrzega proces starzenia się. Słynna projektantka skończyła w tym roku 52 lata, jednak figury i kondycji z pewnością może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. 

 
Osobiście, w kontekście mojego wieku i doświadczenia, mogę stwierdzić, że ciało w życiu pomaga. Ale jednak trwałość szczęścia i poczucie bezpieczeństwa zależą od rozumu. Ile pracy byśmy nie włożyli, ile kremów nie wklepali, a laserów wszelakich wbili, to czas zrobi swoje.

- napisała pod zamieszczonym zdjęciem. 

Fani Minge zgodzili się z jej słowami i tym samym wyrazili ogromny podziw dla sylwetki projektantki. 

Jak ja się cieszę, że Pani to napisała. Jest Pani mądra, bardzo mądra. A przy tym piękna na zewnątrz i równie piękne ma Pani wnętrze.
Nie wiem dlaczego, ale Pani posty mnie uspakajają. Naprawdę... Jak mam zły dzień, to lubię tutaj do Pani wejść i poczytać sobie.
Sama prawda. Uwielbiam czytać Pani posty. Muszę jednak stwierdzić, że niejedna 20-latka mogłaby Pani pozazdrościć.

- komentowali. 

To prawda, Eva Minge wygląda fantastycznie i widać, że czas działa na jej korzyść. Wciąż zachwyca swoją figurą, a jej przemyślenia są niezwykle prawdziwe. 

Eva Longoria skończyła w tym roku 44 lata i trenuje na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o: