Joanna Liszowska sporo schudła. Jej metamorfoza jednak zaniepokoiła fanów. "Nie chudnij więcej"

Joanna Liszowska od pewnego czasu zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia, na których widać, że jest wyraźnie szczuplejsza. Jej fani są jednak zaniepokojeni tak szybką metamorfozą swojej idolki.

Joanna Liszowska sprawia wrażenie, jakby już od dawna nie czuła się tak dobrze w swojej skórze. Na Instagramie zamieszcza zdjęcia, na których wygląda na znacznie szczuplejszą, niż kilka miesięcy temu. Jej obserwatorzy szybko jednak zwrócili uwagę na tak drastyczną przemianę aktorki. Czy słusznie? 

 Joanna Liszowska sporo schudła

Internet nie raz stanęła także w obronie nurtu body positive. Uwagę fanów Liszowskiej od razu przykuły wystające kości policzkowe i chude ramiona. 

 

Fani Liszowskiej od razu postanowili skomentować przemianę swojej idolki. Choć aktorka wygląda przepięknie, pojawiły się głosy obserwatorów, by już więcej nie chudła, bo i tak wygląda rewelacyjnie. 

Chudzinka
Wyglądasz super, ale nie chudnij już więcej
Dość z odchudzaniem, jest cudownie :)

- komentowali. 

Aktorka wygląda na szczęśliwą i promienieje na każdym z nowych zdjęć. Liszowska nie zdradza, co stoi za jej pięknym i odmienionym wyglądem. Być może zdecyduje się zdradzić, jak udało się jej sporo schudnąć i co obecnie króluje w jej jadłospisie. Czekamy z niecierpliwością. 

Sylwia Bomba przeszła niemałą metamorfozę. Schudła ponad 30 kilogramów

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.