Ashley Graham pokazuje ciążowe rozstępy. Wideo jest kontrowersyjne, ale pokazuje prawdę o kobiecym ciele

Ashley Graham już niedługo powinna urodzić swoje pierwsze dziecko. Jej stan jest szeroko komentowany w mediach, a wszystko to za sprawą intensywnych treningów modelki, która nie rezygnuje z nich pomimo zaawansowanej ciąży.

Ashley Graham na początku swojej ciąży uprawiała regularnie jogę. Kilka ze swoich sesji zamieściła nawet na swoim Instagramie. Później Internet obiegło nagranie, na którym Ashley ćwiczy intensywnie i prezentuje się w świetnej formie. Tym razem modelka plus size postanowiła zamieścić filmik, na którym w przybliżeniu widać, jak jej ciało zmieniło się w czasie ciąży. 

Ashley Graham pokazuje ciążowe rozstępy

Ashley Graham to modelka plus size, które nie stroni od wszelkiej aktywności fizycznej. W ciąży wciąż wygląda promiennie i nie wstydzi się swojego ciała. Jest w mocno zaawansowanej ciąży i nie przerywa swoich treningów. Tym razem podzieliła się ze światem nagraniem, na którym prezentuje swój prawdziwy i niewyidealizowany wygląd. Można powiedzieć, że tak właśnie wygląda każda kobieta w ciąży. 

 

Na filmie widać rozstępy modelki i ciążowy brzuch. Nagranie z pewnością można zaliczyć do tych mocno kontrowersyjnych, ale Graham zdaje się tym zupełnie nie przejmować. Modelka już od dawna promuje ruch body positive, a całkiem niedawno zamieściła także zdjęcie, na którym widać liczne niedoskonałości jej ciała

Modelka chętnie zamieszcza na Instagramie kadry z sesji zdjęciowych i swojego prywatnego życia. Z obecnym mężem, z którym jest od 2009 roku, spodziewają się pierwszego dziecka. W czasie ciąży jej ciało bardzo szybko się zmienia. 

Ashley Graham ćwiczy w ciąży w swoim domu

Zobacz wideo

Obserwatorzy Graham od razu zamieścili pod najnowszym nagraniem sporo komentarzy, w których chwalą swoją idolkę za naturalność i dzielenie się ze światem prawdą na temat kobiecego ciała. 

Jesteś piękna!
Zachwycasz i promieniejesz
Absolutnie niesamowite. Ciało przyszłej mamy jest cudowne

- pisali pod nagraniem. 

To prawda, Ashley Graham nie wstydzi się pokazywać w social mediach tego, jak przebiega jej ciąża. To nagranie wzbudziło wiele zainteresowania i wywołało falę pozytywnych komentarzy pod adresem modelki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.