Kourtney Kardashian ma piękne, umięśnione ciało. Jej trener zdradził rewolucyjną metodę treningu

40-letnia Kourtney Kardashian wciąż intryguje i zaskakuje swoją kondycją. Jest mamą trójki dzieci, regularnie trenuje i udowadnia, że wiek nie jest dla niej istotny. Jak ćwiczy ta amerykańska celebrytka?

Kourtney Kardashian w tym roku skończyła 40 lat i niezmiennie pokazuje, jak ważna jest dla niej dobra kondycja jej ciała. Celebrytka szczególnie upodobała sobie treningi nóg i pośladków, jednak nie stroni od żadnej aktywności fizycznej. 

40-letnia Kourtney Kardashian zaskakuje kondycją

Kourtney Kardashian, by wypracować swoją obecną formę, ćwiczyła ze swoim trenerem, Donem Brooksem, nawet pięć-sześć razy w tygodniu. Sesje treningowe proponowane przez Brooksena trwają zazwyczaj 45 minut i są podzielone na cztery części. Trener jest entuzjastą łączenia treningów siłowych z treningami cardio

 
Większość ludzi chodzi na siłownię i ćwiczy najpierw trening cardio, a następnie trening oporowy. To, co ja preferuję, to wybór kilku ruchów wielofunkcyjnych, które są oparte na cardio, ale dodają pasma siłowe do treningu

- zdradził trener dla Pulse

Kourtney Kardashian wyjątkowo upodobała sobie przysiady. Jak widać wiele przyjemności sprawiają jej ćwiczenia, które nastawione są na pracę mięśni pośladków. Trening cardio w wykonaniu Kourtney i jej sióstr przynosi, jak widać, widoczne efekty. Wymaga on wiele pracy i wysiłku, a efekty są widoczne bardzo szybko. 

Kourtney Kardashian aktualnie wciąż pozostaje na diecie ketonowej. Przestrzega niskiego poziomu węglowodanów w posiłkach, a na śniadanie wypija koktajl z awokado. Na lunch wybiera zdrowego indyka i sałatkę. Lubi także pić zieloną herbatę, która ją wycisza i odpowiednio nawadnia. Celebrytka swego czasu testowała także post przerywany - nie je od 14 do 16 godzin po obiedzie i robi 24-godzinny post raz w tygodniu. W tym czasie pije jedynie wodę. 

Także Kim Kardashian pozostaje aktywna fizycznie i regularnie ćwiczy

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.