Hailey Bieber zdradza, co je i jak ćwiczy. Jej trening nie jest trudny. To metoda popularna też w Polsce

Hailey Bieber niedawno wyszła za mąż i cieszy się ze wspólnych chwil spędzanych z małżonkiem. Jak się jednak okazuje, nie zapomina o regularnych treningach i zdrowej diecie, które stoją za jej idealną figurą.

Hailey Bieber to amerykańska modelka, która na swoim Instagramie zamieszcza wiele zdjęć, zarówno ze swojego życia prywatnego, jak i z sesji zdjęciowych, w których bierze udział. Jej uroda i figura zagwarantowały jej rozpoznawalność oraz napędziły karierę. Tym razem zdradziła, jak wygląda jej rutyna treningowa i co je, by wyglądać tak dobrze. 

Hailey Bieber zdradza, co je i jak ćwiczy

22-letnia Hailey Bieber była twarzą wielu kampanii modowych. Można by przypuszczać, że to efekt jej dobrych genów, jednak amerykańska modelka ciężko pracuje na swój sukces. Jak się okazuje, Hailey uwielbia trening pilates

 
Wykonuję trening pilates od około dwóch lat. Najpierw zaczęłam chodzić do jakiegoś miejsca na Brooklynie, a potem odkryłam miejsce w Los Angeles, do którego chodzę już od dłuższego czasu

- wyznała w rozmowie z US Magazine

Bieber przyznała także, że uwielbia uprawiać jogę. Jest ona uspokajająca i odprężająca dla całego ciała. Modelka wprowadza także trening siłowy do swojej rutyny. Często ćwiczy na siłowni ze swoją przyjaciółką,  Camilą Morrone. W jej diecie znajduje się sporo białka i warzyw. Śniadanie składa się głównie z jajka lub płatków owsianych, koktajlu. Na lunch wybiera sałatki, ryby, grillowane warzywa. 

Bieber dodała także, że unika glutenu i zbyt dużej ilości potraw mlecznych. Modelka uwielbia także odpoczywać i czerpać radość z małych przyjemności. Okazjonalnie wykonuje metaboliczne oczyszczenie, które polega na piciu shake'ów proteinowch i jedzenie jedynie lekkich potraw. 

Hailey i Justin Bieberowie okazują sobie miłość na Instagramie

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.