Schudła 70 kilogramów i poszła na wymarzone studia. Sekret? Pasja i zdrowa motywacja

24-letnia Tina Minasayn to studentka, która schudła ponad 70 kilogramów. Dziewczyna chciała wziąć udział w kursie mody, ale przez wagę brakowało jej pewności siebie i przebojowości.

Tina Minasayn zaniepokoiła całą swoją rodzinę, która przejęła się jej nagłym spadkiem wiary w siebie. Studentka postanowiła wprowadzić ważne zmiany do swojego życia i zaczęła się zdrowo się odżywiać i regularnie trenować. Przez dwa lata udało się jej schudnąć 76 kilogramów. 

Studentka schudła ponad 70 kilogramów

Tina Minasayn w najgorszym momencie ważyła aż 145 kilogramów. Zdecydowała się przejść na dietę, a swoją drogę do zdrowszego wyglądu udokumentowała na profilu na Instagramie. 

Kiedy byłam gruba, byłam zaskakująco towarzyska, ale bardzo smutna w środku. Chodziłam na imprezy, miałam wielu przyjaciół, ale zawsze wiedziałam, że to nie jest to. Zawsze chciałam uczęszczać do Marist College, więc to było dla mnie trochę bodźcem do zrzucenia wagi!

- przyznała Tina w wywiadzie dla Daily Star

 

Dziewczyna dodaje, że była w bardzo dobrej kondycji zdrowotnej. Choć ważyła 140 kilogramów, wciąż nie odczuwała problemów z chodzeniem. Tremowała ją przede wszystkim kwestia pewności siebie i tego, że wszyscy ją znali jako "grubą dziewczynę". Zarówno rodzice Tiny, jak i jej siostra bardzo się o nią martwili. 

Dziewczyna chciała w końcu przeprowadzić się do Nowej Yorku i zacząć wymarzone studia. Tina zaczęła wprowadzać zmiany w swojej diecie, postawiła na podstawowe posiłki i zaczęła koncentrować się na jedzeniu z wysoką zawartości białka i niskim procentem węglowodanów.

Moja dieta była dość rygorystyczna, nie mogę kłamać. Mówiłam sobie: "Dotrę do celu bez względu na wszystko

- wyznała. 

Tina przeszła także kilka zabiegów usunięcia skóry i zmiany kształtu tkanki skórnej. 

Uświadomiłem sobie, że nie tylko nadwaga w moim życiu powoduje problemy i że nie jest to dla mnie łatwe doświadczenie

- dodała. 

Do dzisiaj dziewczyna relacjonuje swoje doświadczenia na Instagramie i dzieli się z obserwatorami ważnymi dla niej przemyśleniami. Gra w tenisa, spaceruje z psem, a także utrzymuje zdrową dietę. 

Jem, co chcę, ale z umiarem. Nie przestrzegam ścisłej diety, ale pamiętam o porcjach i jem zdrową żywność.

- podsumowała swoją dietę Tina. 

 

Metamorfoza dziewczyny jest naprawdę imponująca. Z wagi dochodzącej do 145 kilogramów udało się jej zejść do 66 kilogramów. Wszystko dzięki odpowiedniej motywacji i zdrowemu podejściu do odchudzania

Także Kamila Saganowska schudła ponad 20 kilogramów. Jej przemiana zaskakuje:

Zobacz wideo


 

Więcej o: