40-letnia Kate Hudson rok temu urodziła trzecie dziecko. Co za figura! Zdradziła, jak dba o formę

Kate Hudson dokładnie rok temu urodziła swoje trzecie dziecko. Ciężko pracowała na powrót do formy i w końcu jej się to udało. W tym roku skończyła 40 lat i znów zachwyca idealną figurą.

Kate Hudson niedawno pokazała swoje najnowsze zdjęcie w stroju kąpielowym. Zgodziła się pozować na prośbę swoich koleżanek, które otworzyły własną firmę i właśnie wypuściły projekt bielizny i strojów na basen. Aktorka wygląda naprawdę rewelacyjnie i widać, że czuje się szczęśliwa w swoim nowym ciele. 

40-letnia Kate Hudson zachwyca figurą po trzecim porodzie

Kate Hudson dokładnie rok temu urodziła swoje trzecie dziecko, Raniego, którego ojcem jest Danny Fujikawa. Aktorka niedawno schudła ponad 11 kilogramów i to w kilka miesięcy. Teraz zachwyca figurą i nie wstydzi się pokazywać swojego ciała, które przeszło aż trzy porody. Trenerką gwiazdy od lat jest Tracy Anderson, która ćwiczyła z między innymi Gwyneth Paltrow, Madonnę czy Kim Kardashian. 

 

Choć gwiazda napisała w opisie zdjęcia, że dobrze się czuje, mając 38 lat, nie jest to prawdą. Hudson świętowała w tym roku 40. urodziny, jednak taki zwrot może być nawiązaniem do świetnej kondycji sprzed ciąży. Fanów gwiazdy intryguje także dieta, jaką zdecydowała się stosować Hudson i to, jak udało się jej tak szybko pozbyć zbędnych kilogramów. 

Zrobiłam to bez stresowania się jedzeniem i ćwiczenia jak szalona, chociaż byłam zdyscyplinowana. Poświęciłam na to sporo czasu, we wszystkim pomogła mi moja trenerka

- wyznała. 

Aplikacja, o której wspomniała Kate, pomaga trzymać się diety, ale dopuszcza takie małe odstępstwa. Jak widać zarówno zdrowa dieta, jak i regularne ćwiczenia przyczyniły się do szybkiej i skutecznej utraty wagi. Aktorka uwielbia uprawiać wszelkiego rodzaju sporty, za to stroni od produktów, które zakwaszają organizm. 

Większość kalorii, jakie spożywa, pochodzi z tofu, orzechów, owoców i warzyw. Unika za to dań mięsnych, nabiału, produktów bogatych w gluten i kontroluje ilość spożywanego cukru. Aktorka stara się jeść regularnie, pięć posiłków w ciągu dnia. Hudson ma słabość także do kawy, której smak uwielbia.

Dzięki regularnym treningom można pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej zalegającej na brzuchu. Z nagrania dowiesz się więcej, jak to zrobić:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.