Doda sporo schudła przez aparat na zębach. Gwiazda wcale nie jest szczęśliwa z tego powodu

Doda od lat może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką. Okazuje się, że w ostatnim czasie jej waga pokazała jeszcze mniej kilogramów. Powodem jest aparat na zębach.

Doda jakiś czas temu stała się posiadaczką aparatu ortodontycznego. Okazuje się, że piosenkarka już dawno chciała go sobie założyć, ale zawsze było coś ważniejszego. Jak sama przyznała w rozmowie z Super Expressem, to zdrowie jest teraz dla niej najważniejsze, dlatego w końcu uda jej się zlikwidować krzywy zgryz. 

Zawsze chciałam założyć aparat, bo miałam problem ze zgryzem, ale zawsze było coś ważniejszego – teledysk albo program. Gdy byłam małą dziewczynką, aparat był czymś, co wykluczało cię z życia społecznego. Na szczęście to się zmieniło. A teraz jestem na etapie, kiedy zdrowie jest dla mnie najważniejsze. To potrwa tylko rok, a chcę mieć to już za sobą.

– mówi Doda.

 

Ile waży Doda? 

Prawdą jest, że początki z aparatem na zębach są naprawdę ciężkie. Nie można jeść twardych i ciągnących się rzeczy. Doda zdradza również, że na początku można zapomnieć o mięsie. Jak zatem wyglądała jej dieta

Niestety, mówię niestety, bo ja i tak jestem szczupła, ale jeśli ktoś chce schudnąć, to jest to najlepsza dieta ekspresowa. Przez pierwsze dwa tygodnie zęby bolą dosyć mocno i nie można gryźć nic twardego, ciągnącego się. Można zapomnieć o mięsie. Je się tylko papkowate rzeczy.

To wszystko doprowadziło do tego, że Doda jeszcze mocniej schudła. Piosenkarka sama zauważyła na zdjęciach, że jej sylwetka bardzo się zmieniła. 

Patrzę na swoje nowe zdjęcia i widzę, że jestem chuda. Ważę już tylko jakieś 51 kg. Ale wszystko wraca do normy i właśnie wyszłam z włoskiej restauracji.

– zdradza piosenkarka.

Nie da się ukryć, że rzeczywiście na nowych zdjęciach gwiazdy widać zmianę w jej wyglądzie. 

Dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie nie zwraca uwagi na swój wygląd? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA