49-letnia Naomi Campbell intensywnie ćwiczy na siłowni. Co za kondycja! Trening modelki robi wrażenie

Naomi Cambell w tym roku skończyła 49 lat i udowadnia, że nie ma zamiaru zwolnić swojego zawodowego tempa. Ostatnio na Instagramie pokazała także, jak wygląda jej trening na siłowni. Jest naprawdę intensywny.

Naomi Campbell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek lat 80. i 90. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 15 lat. Ikona wybiegów mody wciąż pozostaje aktywna fizycznie, a ostatnio pokazała na swoim Instagramie, jakie ćwiczenia wykonuje podczas sesji treningowej na siłowni. Jej trening jest intensywny i pobudza do pracy wszystkie partie ciała. 

49-letnia Naomi Campbell intensywnie trenuje na siłowni

Naomi Cambell preferuje intensywne i mocno wysiłkowe ćwiczenia. Modelka bardzo poważnie podchodzi do wykonywanych treningów i dba o to, by były one efektywne i przyjemne. Choć jej oficjalna kariera na światowych wybiegach zakończyła się w 1998 roku, Campbell wciąż zaskakuje swoich obserwatorów i inspiruje ich do prowadzenia aktywnego trybu życia. 

 

Trening modelki rozpoczął się od ćwiczeń na mięśnie ramion i pośladków, następnie Campbell przeszła do podnoszenia ciężarów i wymachów nogami. Sesję zakończył trening z wykorzystaniem lin. Na zamieszczonym przez modelkę nagraniu widać, że ćwiczenia wymagają od niej wiele wysiłku. 

Fani od razu zareagowali pozytywnymi komentarzami.

Uwielbiam. Chciałabym mieć tyle motywacji!
Też muszę zacząć ćwiczyć, jak ty
To się nazywa poniedziałkowa motywacja

- komentowali. 

Modelka współpracuje z prywatnym trenerem, który dba o jej ciało i kondycję. Campbell lubi ćwiczyć i jak sama przyznaje, to pozytywnie wpływa na pracę mózgu. Co ciekawe, Naomi pozostaje przeciwniczką rygorystycznych diet. Stara się jeść tyle, na ile ma ochotę i nigdy nie zmuszać się do dojadania.

Jem, kiedy mam na to ochotę. Nie głodzę się. Jeśli chcę sobie zrobić dzień bez jedzenia, piję tylko wodę i soki. Zdarza się, że nie jem podczas upałów. Mam wtedy ochotę tylko na soki. Jest za gorąco, by jeść. Nigdy tego wcześniej nie planuję

- zdradziła w jednym z wywiadów.

Czekamy na więcej nagrań z siłowni i pozostajemy pod wrażeniem kondycji 49-letniej, byłej supermodelki. 

Naomi Campbell intensywnie ćwiczy na siłowni, a ten trening zbuduje mięśnie barków i ramion

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.