Zuza Kołodziejczyk z "Top Model" zdradziła swój sposób na piękne ciało. Nie jest skomplikowany

Zuza Kołodziejczyk z "Top Model" od lat zachwyca swoją figurą. Choć od jej wygranej edycji minęło już 6 lat, modelka wciąż aktywnie udziela się w social mediach, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami poradami na temat zdrowego trybu życia.

Zuza Kołodziejczyk to finalistka trzeciej edycji programu "Top Model". Modelka od czasu programu wkłada wiele wysiłku w utrzymanie pięknej i zadbanej figury. Na swoim instagramowym koncie zdradziła ostatnio, dzięki czemu udaje się jej utrzymać tak zdrowy wygląd. 

Zuza Kołodziejczyk z "Top Model" o swoim sposobie na piękno

Zuza Kołodziejczyk okazała się jednym z większych zaskoczeń trzeciej edycji programu "Top Model". Rozwinęła skrzydła i skradła serca wielu projektantów i fotografów. Choć od finału programu minęło już sześć lat, to Zuza wciąż zachwyca. Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym otwarcie zachęca ich do regularnego trenowania i dbania o swój organizm. 

 
Nie dajmy się zwariować! Celem jest zdrowie. Dlatego zmiany muszą być głębokie i długotrwałe, bo w perspektywie mamy całe długie życie, a nie tylko najbliższe lato. No właśnie. Bo lato przed chwilą się skończyło i dla części z nas to jest ten moment roku, w którym można sobie 'na chwilę' odpuścić. W końcu pod sweterkiem ukryje się więcej niż pod bikini. Ten 'moment' trwa zazwyczaj do 1 stycznia i kończy się oblężeniem na siłowniach. A gdyby tak raz spróbować inaczej?

- zapytała w opisie dołączonym do zdjęcia. 

Kołodziejczyk zdradziła także, że przez ostatni czas odpoczywała od treningów. Wszystko przez uraz stopy, który nie pozwalał jej wykonywać wielu ćwiczeń. 

Pierwsze treningi po tak długiej przerwie to był jakiś hardkor. Nie polecam. Czułam się, jakbym znowu zaczynała od początku. Uwierz mi, bo cię ostrzegam z troski - nie chcesz znowu zaczynać od zera w styczniu. 

- dodała

Modelka przyznała także, że najważniejszy jest zdrowy balans. Chodzi tutaj o balans w kontekście tygodnia, a nie całego roku. Jeśli nie będzie się regularnie trenować przez cały rok, automatycznie zrobi się kilka kroków do tyłu. Potem próbuje się wrócić do formy, a to wcale nie jest już takie proste

Jak widać, Zuza Kołodziejczyk wciąż jest w świetnej kondycji i dba zarówno o swoje ciało, jak i o zbilansowaną dietę. Czekamy na kolejne wpisy z cyklu "zdrowa zmiana Zuzy". 

Zuza Kołodziejczyk może pochwalić się naprawdę wąską talią. Ten trening przyniesie efekty i dostarczy zdrowego ruchu

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.