Doda chwali się swoją szczupłą talią. Niektórzy sceptyczni. "Opamiętaj się z samouwielbieniem". Odpowiedziała

Doda szokuje swoich fanów od wielu lat. Tym razem postanowiła w dość niekonwencjonalny sposób pochwalić się swoją szczupłą talią. Komentarze? Pojawiły się od razu.

Doda zachwyca swoją wypracowaną figurą. Jej oddani fani śledzą i komentują każdy krok gwiazdy w social mediach. Podobnie jest i tym razem. Piosenkarka zamieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym wychwala i podziwia swoją szczupłą talię. 

Doda chwali się swoją szczupłą talią

Dorota Rabczewska nie od dzisiaj prezentuje w mediach społecznościowych swoje wyćwiczone ciało. Gwiazda regularnie trenuje i zwraca uwagę na to, co je. Efekty jej starań można obserwować na Instagramie, gdzie piosenkarka zamieszcza zdjęcia zarówno z siłowni, jak i z życia prywatnego. 

 
Myślę nad jakąś mową dziękczynną na cześć mojej talii, ale póki co pogódźmy się z jej zajebistością. Specjalnie dla Was na pionowych pasach, bez Photoshopa - napisała pod zdjęciem. 

Fani od razu zareagowali na nowy post idolki. Pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, ale nie brakowało też kilku niemiłych. 

Królowa!
Nasza krajowa Marilyn Monroe.
Uwielbiam! - brzmiały te najmilsze. 
Dziewczyno, opamiętaj się z tym samouwielbieniem. Takich kobiet, które mają podobną talie są tysiące, więc nie ma się za bardzo czym tak wciąż chwalić, bo to śmieszne już jest - pojawił się także mniej przychylny wpis jednego z użytkowników.

Dorota Rabczewska postanowiła na niego odpowiedzieć. 

To śmiej się. Śmiech to zdrowie - napisała krótko i konkretnie. 

Jak widać Doda wciąż ma mnóstwo dystansu do samej siebie i nie przestaje być sobą, także w mediach społecznościowych. Czekamy na więcej zdjęć z treningów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA