Kobieta schudła ponad 60 kg tuż przed ślubem. Wszystko za sprawą złośliwych docinków znajomych jej narzeczonego

Przyszłej pannie młodej udało się schudnąć ponad 60 kilogramów na krótko przed jej planowanym ślubem. Bodźcem do zmiany okazały się krzywdzące docinki ze strony znajomych jej przyszłego męża.

Claire Williams, bo tak nazywa się kobieta, która potrafiła w kilka miesięcy schudnąć 63 kilogramy, jest już szczęśliwą mężatką. Jej niesamowita metamorfoza z pewnością zasługuje na wyróżnienie i szczegółowe opisanie. Kobieta mierzy zaledwie 152 cm, a w najgorszym momencie ważyła ponad 125 kilogramów. 

Kobieta schudła ponad 60 kg tuż przed ślubem

Claire postanowiła przedsięwziąć konkretne kroki w momencie, gdy przyjaciele jej przyszłego wówczas męża zaczęli go pytać, dlaczego umawia się z grubą dziewczyną. Wtedy to zdecydowała się zacząć żyć zdrowiej i wprowadzić do swojego życia odrobinę ruchu. 

Jej znajomi i rodzina byli w szoku, gdy zobaczyli, że z rozmiaru XXL udało się jej schudnąć do rozmiaru S. 44-latka jest obecnie pewna, że jej zmiana jest tylko i wyłącznie zasługą jej samej. 

Claire WilliamsClaire Williams https://www.facebook.com/claire.young.104203/

Jestem teraz pełna energii. W dniu ślubu czułam się naprawdę niesamowicie.

- wyznała w rozmowie z The Sun

Jakiekolwiek jedzenie, jakie mogłam znaleźć, wkładałam do ust. Zjadłabym ogromną ilość chleba - prawie bochenek dziennie. Śniadanie, obiad i kolacja. Matthew kochał mnie bezwarunkowo. Poznał mnie, kiedy byłam gruba i w takiej mnie się zakochał

- dodała szczerze. 

W czasie kuracji odchudzającej u Claire odkryto ogromnego guza w żołądku, o którym kobieta nie miała nawet pojęcia. Na szczęście udało jej się go szybko pozbyć i odzyskała zdrowie

W dniu ślubu czułam się naprawdę niesamowicie. Matthew nie zrobił nic szczególnego, tylko powiedział mi, jaka byłam piękna, a cały dzień był fantastyczny. Razem przeszliśmy przez moją utratę wagi. Jestem w połowie kobietą, którą kiedyś byłam, i to najlepsze uczucie na świecie.

- przyznała na koniec rozmowy. 

To naprawdę niesamowita metamorfoza, która przyczyniła się do zdrowszego i bardziej świadomego życia Claire Williams. Kobieta niezwykle chwali sobie drogę, którą musiała przejść i nie wyobraża sobie już siebie w innym wydaniu. 

Zobaczcie metamorfozę tej kobiety. Schudła ponad 10 kilogramów i wygląda zupełnie inaczej, niż wcześniej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.