Trenerka fitness pokazała prawdę o kobiecym ciele. Te zdjęcia zostały zrobione dzień po dniu. Różnica... ogromna!

Trenerka fitness, Steph Claire Smith, zdecydowała się zaprezentować zdjęcia swojej sylwetki i tym samym pokazała, jak kobiece ciało się zmienia z dnia na dzień. Te zdjęcia są zaskakujące i wiele mówią o zmianach, jakie zachodzą w organizmie.

Trenerka personalna, Steph Claire Smith, za pomocą swoich mediów społecznościowych promuje zdrowy styl życia. Zachęca swoich obserwatorów do regularnych ćwiczeń i racjonalnego odżywiania. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1,5 miliona użytkowników. Główną celem Smith jest niezakłamywanie rzeczywistości i pokazywanie swojego ciała takim, jakie jest. 

Trenerka fitness pokazała prawdę o kobiecym ciele

Steph Claire Smith zdradziła, jak jej własne ciało zmienia się każdego dnia. Biorąc pod uwagę współczesne ideały piękna i instagramową modę, jej fotografia okazała się dość kontrowersyjna i intrygująca. 

 
Zmieniamy się. Jednego dnia jesteśmy opuchnięci, a następnego czujemy się jak smukła fasola. Tak wygląda życie...

- napisała pod zamieszczonym na Instagramie zdjęciem. 

Po lewej stronie zamieściła fotografię, na której jest tuż przed zbliżającą się miesiączką, po sporym podjadaniu. Na prawym zdjęciu Steph pozuje, napinając wypracowane przez lata mięśnie

Trenerka zaznaczyła także, że nie wolno pozwolić, by wahania wagi negatywnie odbiły się na samopoczuciu i ogólnej samoocenie. 

To jest piękno ciała

- podsumowała trenerka.

Pod zdjęciem kobiety pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, które stały się jedynie potwierdzeniem na to, że takie uświadamiające posty w mediach społecznościowych są potrzebne. 

Dzięki za ten mądry wpis :) 
Twoje ciało jest piękne!
Jesteś wspaniała

- pisali obserwatorzy. 

Rzeczywiście, to niesamowite, jak ciało kobiety może się zmieniać z dnia na dzień. 

Justyna Steczkowska pochwaliła się naprawdę pięknym ciałem. Zobaczcie, jak wypoczywała na wakacjach

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.