Julia Wieniawa pokazała, jak bardzo jest rozciągnięta. "Jeszcze trochę i będzie szpagat"

Julia Wieniawa od dłuższego czasu w social mediach pokazuje, że jest aktywna fizycznie. Poza treningami na siłowni trenuje jogę, a ostatnio pochwaliła się, że już niewiele jej brakuje do tego, by zrobić szpagat.

Julia Wieniawa trenuje pod okiem trenera gwiazd Tadeusza Gauera. Nie da się nie zauważyć, że treningi przynoszą imponujące efekty. Wieniawa chętnie na Instagramie chwali się szczupłym ciałem i umięśnionym brzuchem. Poza treningiem aktorka zwraca również ogromną uwagę na rozciąganie, które nie tylko pomaga w zapobieganiu kontuzjom, ale również świetnie wpływa na wygląd całej sylwetki. 

Julia Wieniawa pochwaliła się imponującymi umiejętnościami 

Nie od dziś mówi się, że rozciąganie jest niezbędne podczas treningu. Tuż przed jego rozpoczęciem powinno się wykonać tak zwane rozciąganie dynamiczne, które pobudzi mięśnie do pracy. Z kolei po jego zakończeniu powinniśmy tak dobierać ćwiczenia, by maksymalnie rozluźnić mięśnie. Julia Wieniawa doskonale o tym wie i w niedzielę wieczorem pochwaliła się swoimi imponującymi umiejętnościami. 

Okazuje się, że już niewiele brakuje Wieniawie do tego, by zrobiła szpagat. Wiemy, że nie jest to łatwa sztuka, dlatego tym bardziej jesteśmy pod wrażeniem. 

Julia Wieniawa jest bardzo rozciągniętaJulia Wieniawa jest bardzo rozciągnięta www.instagram.com/juliawieniawa

Przy okazji aktorka pochwaliła się swoją imponującą garderobą, którą widzimy w tle. 

ZOBACZ TEŻ: Stretching. Co to jest stretching? Najlepsze ćwiczenia rozciągające

Julia Wieniawa boksuje 

Niedawno na Instagramie aktorki pojawiło się również zdjęcie i krótki filmik, na którym Julia Wieniawa boksuje. Możecie je zobaczyć tutaj. Nie da się ukryć, że choć nie jest zawodową bokserką, to wychodzi jej to naprawdę dobrze. W sieci można było przeczytać nagłówki artykułów, że gwiazda przygotowuje się do gali Fame MMA, ale prawdopodobnie to się nigdy nie wydarzy. 

W ostatnim odcinku "Przerwy na kawę" gościem była Małgorzata Rozenek-Majdan, która otwarcie przyznała, że obecnie nie przykłada dużej wagi do tego, jak wygląda jej sylwetka. Dlaczego? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.