Maja Sablewska chwali się mocno umięśnionym brzuchem. "Olśniewająca i silna jednocześnie"

Maja Sablewska już od dawna zachwyca swoim wysportowanym i pięknym ciałem. Gwiazda często zdradza na swoim instagramowym profilu, jak osiągnęła taką formę. Tym razem pochwaliła się wyraźnie umięśnionym brzuchem.

Maja Sablewska to osobowość telewizyjna i prowadząca programu "Sablewska od stylu". Jest ceniona za swój gust i charyzmę. Na swoim Instagramie często pokazuje treningi i ćwiczenia, jakie wykonuje. Dzięki nim może pochwalić się nienaganną sylwetką, którą komplementują jej wierni obserwatorzy. 

Maja Sablewska chwali się mocno umięśnionym brzuchem

Maja Sablewska zachwyca swoim wyglądem nie od dzisiaj. Często chodzi na siłownię i dba o swoje ciało dość intensywnie. Efekty jej ćwiczeń widać gołym okiem. Fani Sablewskiej nie od dzisiaj zachwycają się jej formą i kondycją. 

 
Piękna kobieta - czytamy w komentarzach.
Maju, jesteś kwintesencja kobiecości.
Olśniewająca i silna jednocześnie
Ten brzuch. 

Jak widać, stylistka ma ogromny dystans do samej siebie i do komentarzy od swoich fanów. Aktualna forma celebrytki naprawdę imponuje. Jaką dietę stosuje? 

Przede wszystkim nie jem mięsa, nie jem cukru, ograniczyłam gluten, bo też nie mogę. Nie jem po godzinie 19:00. Nie wychodzę z domu bez śniadania. Proste. Piję dużo wody - mówiła wielokrotnie. 

Gwiazda przyznała kiedyś, że stosowała catering dietetyczny Ewy Chodakowskiej. Jak widać, to już już kolejna osoba, która postanowiła zaufać jadłospisowi popularnej trenerki. Umięśniony brzuch jest dodatkowo efektem ciężkich i skutecznych treningów na siłowni. Czekamy na więcej zdjęć świetnie wyrzeźbionego ciała. 

Maja Sablewska pochwaliła się płaskim brzuchem. Ten trening pomoże uzyskać świetną figurę i piękną talię

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.