Julia Wieniawa nie zwalnia tempa. Zaczęła boks. "Ciągle próbujemy nowych rzeczy, a nasze treningi nie są nudne i oklepane"

Julia Wieniawa już od dobrych kilku miesięcy nie zwalnia tempa i pod czujnym okiem trenera Gauera szlifuje swoją kondycję i próbuje nowych sportów. Tym razem przyszedł czas na eksperyment z boksem. Aktorka pokazała, jak wyglądały jej ćwiczenia.

Julia Wieniawa od dawna zachwyca swoim nienagannym wyglądem i figurą, na którą ciężko pracuje. Liczne treningi pod okiem trenera Gauera przynoszą efekty. Aktorka postanowiła jednak pójść o krok dalej i tym razem spróbowała boksu. Z jej relacji wynika, że choć ćwiczenia nie należały do najprostszych, to wciąż uwielbia współpracę ze swoim trenerem - zawsze zaproponuje jej coś nowego i nie ma mowy o nudzie.

Julia Wieniawa trenuje boks na siłowni

Julia Wieniawa postanowiła spróbować czegoś nowego i zdecydowała się tym razem na trening z elementami boksu. Wcześniej chwaliła się między innymi swoim powrotem do formy po wakacjach. Tym razem postawiła na trening z wymachami rąk, nastawiony na szybkie ruchy. Gołym okiem widać, że jest on męczący i wymaga wiele wysiłku. 

Zobacz wideo

Julia Wieniawa zamieściła także na swoim Instagramie zdjęcie, na którym podsumowuje nowe, ekscytujące doświadczenie. 

 
Uwielbiam mojego trenera @gauer_fitness. Bo ciagle próbujemy nowych rzeczy, a nasze treningi nie są nudne i oklepane. Dzisiaj pierwszy raz spróbowałam boxu, ale jak widać na slajdzie... o rozciąganiu tez nie zapominamy #girlpower

- napisała w opisie zdjęcia. 

Fani aktorki nawet zażartowali, że być może Wieniawa powinna pomyśleć nad pojawieniem się na występach FAME MMA. 

Jest forma ??
Rakieta <3 
Petarda, mega!

- komplementowali obserwatorzy. 

To prawda, Wieniawa już od dawna zachwyca swoją figurą i motywuje inne dziewczyny do aktywności fizycznej. Także i tym razem widać, że na sali treningowej daje z siebie wszystko i nie istnieją dla niej żadne wymówki. Czekamy na kolejne nagrania z ćwiczeń. 

Także Paulina Sykut-Jeżyna nie boi się zmęczyć na siłowni. Szczególnie upodobała sobie ćwiczenia na stepach

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.