Ewa Wachowicz spaceruje i podnosi ciężary. Dziennikarka pokazała, jak wygląda jej trening na siłowni

Ewa Wachowicz dokładnie 27 lat temu zdobyła tytuł Miss Polonia. Dziennikarka wciąż pozostaje aktywna fizycznie i zachęca do tego samego swoich instagramowych obserwatorów.

Ewa Wachowicz ostatnio na swoim Instagramie opublikowała nagranie, na którym widać, jak trenuje. Była Miss Polonia wciąż pozostaje osobą niezwykle aktywną, a treningi są ważnym elementem jej życia. Wachowicz wygląda świetnie, przestrzega diety i regularnie uprawia sport.

Ewa Wachowicz pokazała, jak ćwiczy

Ewa Wachowicz szczególnie upodobała sobie treningi siłowe. Nie stroni również od jazdy na rowerze, która ją wycisza i dodaje energii. Odrobina ruchu i posiłki co 2,5 godziny to sekret jej pięknego wyglądu. Dziennikarka odwiedza także siłownię, gdzie dba o to, by pozostać w dobrej kondycji. 

Zobacz wideo

Choć Ewa Wachowicz ma niemalże nieustanny kontakt z pysznym jedzeniem, nigdy nie narzekała na nadprogramowe kilogramy. W 2017 roku postanowiła jednak schudnąć. Jej posiłki są dobrze zbilansowane. Wypija dużo wody i jak widać - sporo ćwiczy. 

Bez aktywności fizycznej nie ma zgrabnej sylwetki, nie ma jasności cery, nie ma zadowolenia, to są endorfiny. Lepiej się czujemy, przyspiesza się metabolizm

przyznała w rozmowie z Vivą

Była Miss Polonia uwielbia także chodzić po górach. Nie stosuje słowa dieta, woli mówić o zdrowym odżywianiu. Jej sposoby są skuteczne i stoją za dobrą kondycją fizyczną i zdrowym wyglądem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.