Rafał Maślak trenuje z 7-miesięcznym synem. "Ten mały szkrab dał mi niezły wycisk". Ale urocze!

Rafał Maślak, były Mister Polski, nie zwalnia tempa i wciąż pozostaje niezwykle aktywny fizycznie. Tym razem pochwalił się treningiem, który wykonywał wspólnie z 7-miesięcznym synem. Widok jest rozczulający, ale wszystkie mięśnie pracują.

Rafał Maślak już od dawna pokazuje, że piękne i wysportowane ciało to jego domena. Były Mister Polski z 2014 roku wciąż zachwyca nienaganną sylwetką. Jego figura zdradza, że intensywnie ćwiczy i nie zwalnia tempa, zarówno życiowego, jak i służbowego. W marcu urodził się jego syn, Maks. Tym razem dumny tata postanowił poćwiczyć ze swoją pociechą. 

Rafał Maślak trenuje z 7-miesięcznym synem

Rafał Maślak podbił serca wielu Polek i wciąż uznawany jest za jednego z bardziej umięśnionych mężczyzn w polskim show biznesie. Dzięki najnowszemu nagraniu na Instagramie udowadnia, że wciąż jest w świetnej formie i nie ma dla niego jakichkolwiek wymówek - trening musi się odbyć. 

Zobacz wideo
Nie udało się dziś wyjść na trening, więc trzeba improwizować w domu. Nie ma dla mnie wymówek! Swoją drogą ten mały szkrab dał mi niezły wycisk :D Panie! Panowie! Wypróbujcie taką formę aktywności!

- napisał pod zamieszczonym nagraniem. 

Na filmiku w przyśpieszonym tempie widać, jak 7-miesięczny Maks próbuje naśladować ruchy taty i jak Maślak wykonuje poszczególne ćwiczenia z maluchem na rękach. Roześmiana twarz dziecka świadczy o dobrej zabawie i silnym kontakcie ojciec-syn. 

Jejku co za fantastyczny duet <3
Mały przeszczęśliwy, czyli przyjemne z pożytecznym :)
Wspaniale, tylko brać przykład i ćwiczyć!

- komentowali zachwyceni obserwatorzy. 

To prawda, duet Maksymilian i Rafał Maślak jest przeuroczy i godny naśladowania. Jak widać mężczyzna udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych i jakiekolwiek wymówki nie są dla niego. Czekamy na kolejne nagrania z treningów!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.