Piosenkarka ważyła 108 kilogramów. Przeszła operację żołądka i odzyskała wiarę w siebie. Ta metamorfoza robi wrażenie

22-letnia Gianna Sciortino schudła prawie 60 kilogramów dzięki operacji zmniejszenia żołądka. Początkująca aktorka i piosenkarka miała dosyć nazywania ją otyłą i przydzielania jej tylko określonych ról.

Gianna Sciortino odegrała rolę Tracy Turnblad w popularnym filmie "Lakier do włosów” z 2016 roku. Od tamtego momentu zaczęła być postrzegana jako osoba gruba, a propozycje ról dotyczyły jedynie określonych postaci. Frustracja w dziewczynie stopniowo narastała, bo zaczęła wierzyć, że to jedyna dla niej opcja. Właśnie wtedy dostrzegła na wadze 108 kilogramów. 

Piosenkarka przeszła operację żołądka i sporo schudła

W 2017 roku aktorka zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka. Wykryto u niej zespół policystycznych jajników, który odpowiadał za nagły przyrost masy i problemy z odchudzaniem. 

 
Ta operacja w zasadzie wycięła mi część żołądka i sprawiła, że nie odczuwam aż takiego głodu.

- twierdzi Sciortino. 

Dziewczyna przyznaje, że do tej pory odżywiała się raczej zdrowo, jednak jej posiłki były ogromnych rozmiarów. Po operacji zrzuciła 60 kilogramów i zaczęła ćwiczyć. Szczególnie upodobała sobie intensywne treningi na siłowni i zdrową dietę. 

Dieta złożona z ryb, warzyw, sałatek i delikatnych dań z piersi kurczaka i indyka pomaga jej utrzymać odpowiedni stan. Mięsa, nabiału i wszelkich innych płynów poza wodą nie ma w ogóle w jadłospisie. 

Treningi HIIT wykonuje przez pięć dni w tygodniu - to głównie cardio z treningiem siłowym, które pomagają przyspieszyć metabolizm. Dziewczyna czuje się teraz znacznie pewniej w swojej skórze, a jej metamorfoza jest naprawdę imponująca. 

Wyglądasz teraz obłędnie!
Wiesz, że dobrze zrobiłaś i jesteśmy z ciebie dumni :) 
Nie słuchaj ludzi, którzy niemądrze gadają. Rób dalej swoje i do przodu!

- pojawiły się także komentarze wspierających ją fanów. 

Gratulujemy metamorfozy i czekamy na więcej propozycji ról dla aktorki!

Metamorfozy zawsze są intrygujące. Ta dziewczyna schudła ponad 10 kilogramów!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.