Rihanna na siłowni. "Wróciła do ćwiczeń, przygotowuje się do powrotu na scenę". Znamy jej plan treningowy

Rihanna od kilku miesięcy mocno trenuje na siłowni. Piosenkarka wraca niedługo z nowym albumem i przygotowuje się do intensywnych występów na scenie. 31-letnia gwiazda nie odpuszcza i wraca do formy po dłuższej nieobecności.

Rihanna regularnie spędza sporo czasu na siłowni i konsekwentnie realizuje swój plan treningowy. Już niedługo będzie wydawała swój nowy album i wie, że bez odpowiedniego przygotowania nie będzie w stanie dać z siebie wszystkiego na scenie. Intensywne treningi i zbilansowana dieta mają jej w tym skutecznie pomóc. 

Rihanna trenuje na siłowni, by wrócić do formy 

Rihanna w tym roku skończyła 31 lat i znów pragnie koncertować, nagrywać i być w świetnej formie. 

Rihanna wróciła bardzo świadomie na siłownię przez ostatni rok i wcale nie jest skupiona na odchudzaniu, jej celem jest o budowanie siły i wytrzymałości.

- podaje HollywoodLife.

Rihanna szczególnie upodobała sobie trening siłowy z ciężarami, trening HIIT i pilates. Celem piosenkarki nie jest zrzucenie zbędnych kilogramów ani zmniejszenie przyjmowanych kalorii. Jej ćwiczenia nastawione są przede wszystkim na poprawę kondycji i polepszenie ogólnego stanu zdrowia. 

Dieta Rihanny nie jest tak naprawdę jakaś szczególna. Wyzbyła się złych nawyków żywieniowych, takich jak późne przekąski. Nadal uwielbia karaibskie jedzenie, makaron, chleb. Wraz z kolejnymi treningami jej ciało staje się po prostu szczuplejsze.

- dodaje HollywoodLife. 

Pewność siebie, jaka bije od gwiazdy, zawsze intrygowała jej fanów. Rihanna kocha swoje ciało i nie narzeka na jego niedoskonałości. Nie ma problemów ze swoim organizmem i chce dalej korzystać z możliwości występowania przed swoją widownią. 

Trening na siłowni pozwala schudnąć i buduje mięśnie. Te ćwiczenia na brzuch są naprawdę efektywne

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.