Paulina Sykut-Jeżyna wykonuje trening na stepach. "Wygląda niepozornie, ale pośladki palą"

Paulina Sykut-Jeżyna wygląda rewelacyjnie i już od dawna chwali się zdjęciami z siłowni i filmikami z treningów, na których intensywnie pracuje nad swoją sylwetką. Także i tym razem widać, że ćwiczenia na stepie są dość intensywne.

Paulina Sykut-Jeżyna już od dawna zaskakuje formą i ćwiczeniami, jakie wykonuje w zaciszu siłowni. Nie straszny jej jest intensywny trening, który - jak widać - przynosi zamierzone efekty. Prezenterka promuje zdrowy styl życia, który sama praktykuje z umiarem i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami patentami na piękne ciało. 

Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczy na stepach

Najnowszy, pokazany trening Pauliny Sykut-Jeżyny składa się głównie z ćwiczeń na stepach. Dzięki tym dodatkowym przyrządom jest w stanie pracować nad dolnymi partiami ciała. Jak widać, ta aktywność fizyczna sprawia jej wiele radości i buduje mięśnie, na których dziennikarce najbardziej zależy.

Zobacz wideo

Prezenterka opisała swój trening jednym, wiele mówiącym zdaniem.

Wygląda niepozornie, ale pośladki palą.

- napisała. 

Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi aktywny tryb życia. Dwa lata temu została mamą i bardzo szybko wróciła do formy. Po porodzie znów zaczęła nosić rozmiar XS, a jej waga wynosi 49 kilogramów. Kiedyś prezenterka zdradziła, że w kwestiach dietetycznych radzi się Anny Lewandowskiej. 

Ania ma bardzo dużą wiedzę jeżeli chodzi o żywienie i dietę. Zawsze korespondujemy na ten temat. Ania zawsze mi podsyła jakieś artykuły. Zawsze jest chętna do tego by doradzić i coś tam wspomóc, więc bardzo doceniam jej pomoc.

- stwierdziła Sykut-Jeżyna.

Jak widać, treningi prezenterki są dość intensywne i nastawione na ciężką pracę. Efekty są naprawdę imponujące, a ciało 38-letniej Sykut-Jeżyny wygląda imponująco. Figury mogą zazdrościć jej nawet dwudziestolatki. Czekamy na kolejne nagrania z siłowni!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.