Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie. Dziewczyna sporo schudła i mocno się zmieniła

16-letnia Oliwia Bieniuk to córka zmarłej przed pięcioma laty Anny Przybylskiej. Dziewczyna w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę i coraz bardziej upodabnia się do swojej mamy.

Oliwia Bieniuk w tym roku skończyła 16 lat i zaczęła zamieszczać na swoim profilu na Instagramie coraz odważniejsze zdjęcia. Wielu obserwatorów zauważyło zmianę w wyglądzie dziewczyny i zaczęło ją porównywać do mamy. Jesteśmy więc ciekawi jak wygląda dieta i treningi Oliwii, ponieważ z biegiem czasu dziewczyna zaczęła pokazywać coraz więcej wyćwiczonego ciała

Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie

Oliwia Bieniuk powoli zaczyna karierę aktorką. Do tej pory wystąpiła w filmie krótkometrażowym, ale na tym najprawdopodobniej nie zakończy się jej przygoda z filmem. Dziewczyna odziedziczyła urodę po mamie. Ostatnio także sporo schudła. 

 

Dziewczyna przeszła niemałą metamorfozę i może pochwalić się naprawdę świetną sylwetką. Jesteśmy ciekawi, jak dalej potoczy się kariera Oliwii. Dziewczyna stara się odżywiać zdrowo i nie wpływa w jakikolwiek sposób na swój wygląd. Czekamy na więcej zdjęć z przemiany Bieniuk. 

Ta bohaterka także przeszła niemałą metamorfozę. Schudła ponad 20 kilogramów

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA