Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie. Dziewczyna sporo schudła i mocno się zmieniła

16-letnia Oliwia Bieniuk to córka zmarłej przed pięcioma laty Anny Przybylskiej. Dziewczyna w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę i coraz bardziej upodabnia się do swojej mamy.

Oliwia Bieniuk w tym roku skończyła 16 lat i zaczęła zamieszczać na swoim profilu na Instagramie coraz odważniejsze zdjęcia. Wielu obserwatorów zauważyło zmianę w wyglądzie dziewczyny i zaczęło ją porównywać do mamy. Jesteśmy więc ciekawi jak wygląda dieta i treningi Oliwii, ponieważ z biegiem czasu dziewczyna zaczęła pokazywać coraz więcej wyćwiczonego ciała. 

Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie

Oliwia Bieniuk powoli zaczyna karierę aktorką. Do tej pory wystąpiła w filmie krótkometrażowym, ale na tym najprawdopodobniej nie zakończy się jej przygoda z filmem. Dziewczyna odziedziczyła urodę po mamie. Ostatnio także sporo schudła. 

 

Dziewczyna przeszła niemałą metamorfozę i może pochwalić się naprawdę świetną sylwetką. Jesteśmy ciekawi, jak dalej potoczy się kariera Oliwii. Dziewczyna stara się odżywiać zdrowo i nie wpływa w jakikolwiek sposób na swój wygląd. Czekamy na więcej zdjęć z przemiany Bieniuk. 

Ta bohaterka także przeszła niemałą metamorfozę. Schudła ponad 20 kilogramów

Więcej o:
Komentarze (1)
Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie. Dziewczyna sporo schudła i mocno się zmieniła
Zaloguj się
  • astrum-on-line

    Oceniono 2 razy 2

    Sądząc po większości nagłówków na tym portalu największym sukcesem, jaki może osiągnąć kobieta, jest schudnięcie. Najlepiej sporo. Niezależnie od wieku czy wagi wyjściowej. Nie ma innych sukcesów, aspiracji. Żałosne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX