Agata Rubik zdradza swój codzienny rytuał. Jest prosty i dobrze wpływa na odchudzanie

Agata Rubik postanowiła podzielić się ze swoimi fanami prostym trikiem, który sprawdzi się nie tylko w jesienne dni, ale również korzystnie wpływa na odchudzanie. Co to takiego?

Agata Rubik od lat może pochwalić się boską sylwetką. Żona Piotra Rubika postanowiła podzielić się teraz ze swoimi fanami prostym trikiem, który stosuje już od 6 lat. Nie są to żadne cudowne tabletki ani koktajle, ale z pewnością ten napój ma sporo cennych właściwości. 

Agata Rubik pije codziennie ciepłą wodę z cytryną 

Nie od dziś wiadomo, że cytryna to samo zdrowie. W połączeniu z ciepłą wodą daje nam prostą miksturę, która nie tylko świetnie sprawdzi się w zimne jesienne poranki, ale również korzystnie wpłynie na nasz metabolizm. Taki napój pobudzi żołądek do pracy, a tym samym my będziemy mieć więcej energii. 

Dzień dobry! Kto zaczyna dzień od szklanki przegotowanej wody z cytryną? To mój rytuał od ponad 6 lat. Od razu cieplej... Lubię to!

- napisała Agata. 

 

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego WARTO pić ciepłą wodę z cytryną? [10 ZALET]

Jak Agata Rubik dba o sylwetkę? 

Poza codziennym rytuałem, czyli piciem ciepłej wody z cytryną Agata ma jeszcze jeden sposób na utrzymanie szczupłej sylwetki. Chodzi oczywiście o treningi. Rubik trenuje na warszawskim Wilanowie w klubie Ewy Chodakowskiej Artis. 

Moja codzienna rutyna już od dwóch lat, czyli poranny trening

- napisała pod jednym ze zdjęć. 

Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda pięknie. 

W ostatnim czasie wszyscy zachwycają się również nad formą Anny Lewandowskiej. W rozmowie z nami zdradziła, czy jej sylwetka to zasługa tylko treningów z aplikacją, czy może trenerka robi coś więcej. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.