Trener Khloe Kardashian ujawnia ćwiczenia gwiazdy na płaski brzuch. Są popularne, ale niedocenione

Khloe Kardashian już od dawna chwali się na zdjęciach swoim wysportowanym ciałem. Trener gwiazdy ujawnił jej plan treningowy i zdradził sekrety jej szczupłej sylwetki.

Khloe Kardashian kilka lat temu nie mogła pochwalić się tak wyćwiczonym ciałem. Gwiazda ważyła kilkanaście kilogramów więcej i absolutnie nie czuła potrzeby, by dbać o swój organizm. Wszystko się jednak zmieniło i obecnie celebrytka kusi swoich obserwatorów zdjęciami w skąpym bikini.Trener Khloe zdradził sposoby na płaski brzuch, niczym u jego sławnej podopiecznej. 

 Trener Khloe Kardashian ujawnia ćwiczenia gwiazdy na płaski brzuch

Trener Kardashian postanowił podzielić się z fanami gwiazdy sekretami idealnej sylwetki Khloe. Luke Milton to trener personalny, który do tej pory współpracował między innymi z Ashley Tisdale, Ashley Greene czy Hilary Duff. Tajniki pracy nad brzuchem jego podopiecznej nie są skomplikowane i może je wykonać każdy. 

Sugerowałbym, aby osoby początkujące zaczęły swój trening "deski" przez 30 sekund, nawet jeśli muszą zacząć na kolanach, a nie palcach u stóp. Biodra należy trzymać nisko, aktywując przy tym swój kręgosłup. Każde powtórzenie należy wykonywać przez 15-30 sekund. Spróbuj wykonać trzy powtórzenia. Między powtórzeniami należy wykonywać przerwy

- zasugerował trener.

Popularne ćwiczenie typu "deska" jest zdecydowanie najbardziej wydajnym i skutecznym ćwiczeniem na mięśnie brzucha

- poradził trener. 

Specjalista zdradził także mały bonus dotyczący szybszego metabolizmu. Dodał, by każdego ranka, tuż przed myciem zębów, wykonać 20 pompek, 20 brzuszków i 20 przysiadów. Poleca robić to raz w tygodniu, jako rozgrzewka dla początkujących. Później można ćwiczyć do dwóch razy w tygodniu przez kilka tygodni. Docelowo tę rozgrzewkę należy wykonywać codziennie. 

Nie tylko Khloe dba o swoją figurę. Również i Kim Kardashian chwali się wykonywanymi ćwiczeniami

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.