Robert Lewandowski zachwycił we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów. Ania nie kryła dumy. Pokazała uroczy obrazek

Bayern Monachium rozgromił wczoraj Tottenham w imponujący sposób. Robert Lewandowski miał w tym spory udział, bo strzelił dwa gole. O jednym z nich pisze cały internet, a jego żona Anna Lewandowska pęka z dumy.

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. Kilka dni temu Bayern Monachium męczył się w meczu ligowym, a we wtorek wieczorem rozgromił Tottenham podczas meczu Ligii Mistrzów. Od pierwszych minut obie drużyny wykazywały się dużym zaangażowaniem i już po kwadransie był remis 1:1. Nie trzeba było jednak długo czekać, by Bayern Monachium się rozstrzelał. Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikiem 2:7. Duży udział miał w tym również Robert Lewandowski, który zdobył dwie bramki. O jednej z nich pisały media na całym świecie. 

Anna Lewandowska jest bardzo dumna z Roberta 

To, że Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, to wiemy nie od dziś. We wczorajszym spotkaniu kapitan reprezentacji Polski udowodnił, że nie bez powodu jest tak nazywany. Sztuczka, którą wykonał na kilka sekund przed strzeleniem gola na 1:2, została okrzyknięta trikiem dnia przez UEFA. 

Anna Lewandowska na Instagramie pękała z dumy, obserwując mecz swojego męża w telewizji. Trenerka na Insta Story napisała: 

Co za goooool! Torpeda! <3

Anna Lewandowska dumna ze swojego mężaAnna Lewandowska dumna ze swojego męża www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Kiedyś sporo mówiło się o tym, że Robert Lewandowski jest tak znakomitym piłkarzem, dzięki diecie swojej żony. Prawdą także jest, że Anna Lewandowska z racji swojej ogromnej wiedzy i doświadczenia z pewnością ma wpływ na to, co znajduje się na talerzu jej męża. 

Fani są zachwyceni formą, jaką prezentuje Robert Lewandowski. To może być również dobry prognostyk przed nadchodzącymi meczami reprezentacji Polski podczas eliminacji Euro 2020

Choć teraz Annie Lewandowskiej nie udało się kibicować na trybunach, to podejrzewamy, że meczu w Warszawie nie opuści. Jak widać, zapowiada się gorący okres przed Lewandowskimi. Jakiś czas temu w "Przerwie na kawę" Anna Lewandowska zdradziła, czy chodzi z mężem na randki. Musicie to zobaczyć! 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.