Maja Bohosiewicz stosuje catering Małgorzaty Rozenek-Majdan. Co dokładnie je?

Maja Bohosiewicz w ostatnim czasie zaczęła jeszcze bardziej dbać o swoją sylwetkę. Gwiazda już nie tylko trenuje z Anną Lewandowską, ale również stosuje catering dietetyczny Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Maja Bohosiewicz niedawno po raz pierwszy trenowała na obozie Anny Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że wcale nie jest łatwo i trenerka daje im nieźle w kość. Podczas jednego dnia udało jej się spalić zastraszająco dużą liczbę kalorii. Ile dokładnie? Pisaliśmy o tym tutaj. Teraz Maja pokazała, że nie tylko regularnie trenuje, ale również zdrowo się odżywia. 

Czy gwiazdy mają taryfę ulgową na obozach Anny Lewandowskiej? Jej odpowiedź zaskoczyła nawet nas. 

Zobacz wideo

Maja Bohosiewicz stosuje catering dietetyczny Małgorzaty Rozenek-Majdan

Na Insta Story gwiazdy pojawiło się zdjęcie z cateringiem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Maja skomentowała je tak: 

Dziękuje za super jedzonko w eko opakowaniach.

Tak wygląda dieta Mai BohosiewiczTak wygląda dieta Mai Bohosiewicz www.instagram.com/majabohosiewicz/

Na jaką dietę zdecydowała się Maja? Patrząc na to, co ma na talerzu, możemy podejrzewać, że jest to dieta bezmięsna i bezglutenowa, a świadczyć o tym może oczywiście brak mięsnych produktów i czystoziarniste pieczywo. 

Jakiś czas temu przyznała jednak, że nie zamierza być nigdy fit influencerką, gdyż brakuje jej konsekwencji.

Nie będę fit influencerką, bo jestem mało konsekwentna. Cieszę się, jak ludzie dobrze czują się w swojej skórze, akceptują to, czego nie mogą zmienić. Ja też postanowiłam powoli kochać to, czego nie mogę zmienić, ale postanowiłam zmienić to, czego nie lubię. Nie lubiłam siebie z roku 2014 i wiecie, co zrobiłam? Schudłam! „Jak schudłaś 15 kg? Jak??” Halinka, zdradzę Ci sekret. Fit trenerzy będą Ci wmawiać, że MUSISZ ćwiczyć i zdrowo jeść. A guzik prawda Halina. Ja zdradzę Ci sekret. Nie musisz!!! Ale MOŻESZ!

- napisała kiedyś na swoim Instagramie.

Może Maja Bohosiewicz fit influencerką nie zostanie, ale z pewnością zdrowy catering dietetyczny i treningi Anny Lewandowskiej korzystnie wpłyną na jej zdrowie i sylwetkę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.