Pippa Middleton trenuje z 11-miesięcznym synem. "Szukamy wspólnie nowych wyzwań"

Pippa Middleton to siostra księżnej Kate, która częścią rodziny królewskiej stała się w 2011 roku po ślubie z księciem Williamem. Pippa urodziła swoje pierwsze dziecko w 2018 roku i od tamtego momentu intensywnie trenuje. Tym razem zdradziła, jak to robi z synem.

O Pippie Middleton, choć ta nie jest osobą medialną, wzmianki pojawiają się od czasu do czasu w przestrzeni publicznej. W 2018 roku siostra księżnej Kate urodziła swoje pierwsze dziecko i właśnie teraz zaczęła planować treningi, które mogłaby z nim wykonywać. 

Pippa Middleton trenuje z 11-miesięcznym synem

Pippa Middleton w tym roku skończyła 36 lat i wciąż zaskakuje kondycją. Arthur, jej syn, za chwilę skończy już rok, dlatego Pippa zdecydowała się uwzględnić go w swoim planie treningowym.

Szukamy wspólnie nowych wyzwań. Wcześniej spacerowaliśmy po parku w wózku, teraz przyszedł czas na coś nowego

- zdradziła mama

 

Do tej pory Pippa Middleton szczególnie upodobała sobie bieganie i lekkie ćwiczenia, które pozwoliły jej szybko wrócić do formy po ciąży. Jeszcze przed narodzeniem syn, uwielbiała uprawiać jogę, chodziła także na zajęcia pilates i na siłownię. Sporo czasu spędzała na świeżym powietrzu i starała się w ten sposób wyciszyć. 

Od najmłodszych lat jestem fanką tenisa. Sama gram i chętnie oglądam rozgrywki. Dlatego sporo czasu spędzałam na korcie nawet w ciąży

- przyznała. 

Tuż przed porodem głównie spędzała czas na basenie, gdzie mogła odciążyć kręgosłup. Obecnie Pippa poszerza swoje treningi o coraz to nowsze ćwiczenia, które - jak zapowiedziała - będzie wykonywać z synem Arthurem u boku. 

Pippa Middleton uwielbia uprawiać jogę. Ten trening jest prosty i idealny dla początkujących

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA