Światowy Dzień Wegetarianizmu. Te gwiazdy przeszły na dietę roślinną i sporo dzięki niej schudły

Dzisiaj obchodzony jest na całym świecie Dzień Wegetarianizmu. Wiele polskich i zagranicznych gwiazd zdecydowało się całkowicie wyeliminować ze swojej diety mięso. Dzięki takiej modyfikacji jadłospisu mogły pochwalić się także zrzuconymi kilogramami i piękniejszym ciałem.

Gwiazdy, które przeszły na wegetarianizm zazwyczaj namawiają swoich fanów na obranie podobnej ścieżki. Nic dziwnego, życie bez mięsa na talerzu może być naprawdę zdrowe i odchudzające. Znamy osoby ze świata mediów, które dzięki diecie wegetariańskiej zaczęły zupełnie nowe życie i mogą teraz pochwalić się szczuplejszą sylwetką i lepszą kondycją. 

Te gwiazdy przeszły na dietę roślinną i sporo dzięki niej schudły

Arnold Schwarzenegger i jego dieta wegetariańska może wydawać się największym zaskoczenie w świecie show biznesu. Aktor w tym roku skończył już 72 lata i wciąż imponuje młodszym swoim wysportowanym ciałem i kondycją. W młodości sam przyznał, że nie jadał regularnie, a jego posiłku składały się głównie z niezdrowego jedzenia. Dopiero w ciągu ostatnich kilku lat nauczył się jak zdrowo się odżywiać, a jego organizm ani odrobiny na tym nie ucierpiał. 

 

Kolejną gwiazdą, która całkowicie zrezygnowała z jedzenia mięsa, jest Kinga Rusin. Dziennikarka już od dawna znana jest ze swojego zamiłowania do uprawiania sportów i zdrowej diety. Rusin już od ponad 4 lat jest na diecie wegetariańskiej i jak widać jej efekty są bardzo pozytywne. Każdy dzień rozpoczyna szklanką ciepłej wody z sokiem z cytryny. Stara się, by każdy posiłek zawierał owoce i warzywa. Sięga też po pełnoziarniste zboża – kasze, musli i chleb żytni na zakwasie. Gdy brakuje jej energii przeprowadza 2-3 dniowy detoks, który opiera się na piciu oczyszczających koktajli. 

 

Na wegetarianizm zdecydowała się także Małgorzata Rozenek-Majdan. Do pomysłu przekonała także swoją rodzinę. Majdanowie nie żywią się więc mięsem i bardzo chwalą sobie tę świadomą dietę. Małżeństwo zdecydowało się na ten krok w 2017 roku. Wszystko to za sprawą decyzji 11-letniego wówczas syna Jasia. Chłopiec stwierdził, że nie zamierza jeść więcej mięsa. Rozenek-Majdan musiała początkowo prowadzić dwie kuchnie, aż w końcu doszła do wniosku, że cała rodzina przechodzi na wegetarianizm. Rodzina chwali sobie tę zmianę i niejednokrotnie polecała ją także swoim instagramowym obserwatorom. Co więcej, celebrytka stworzyła także swój własny plan cateringowy, który cieszy się sporym zainteresowaniem.

Małgorzata Rozenek-Majdan prowadzi aktywny tryb życia i nie wyobraża sobie życia bez treningów na siłowni. Dzięki nim może pochwalić się wysportowanych i zgrabnym ciałem. 

 

Także i Majka Jeżowska jest wegetarianką od ponad 10 lat. Gwiazda sądzi, że to właśnie dzięki diecie udało się jej wreszcie zrzucić zbędne kilogramy

 

To zaskakujące, ale także Magda Gessler zdecydowała się na przejście na dietę bezmięsną. Słynna restauratorka stara się jeść teraz głównie warzywa i owoce, a dzięki  nim udało jej się nie tylko oczyścić organizm, ale i sporo schudnąć. Niedawno media obiegła informacja, że zrzuciła ona 15 kilogramów. 

Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę.

- zdradziła niedawno. 

Podczas konferencji w restauracji "U Fukiera" zapytaliśmy gwiazdę, czy rzeczywiście cały czas jest na diecie wegetariańskiej. Takiej odpowiedzi mogła nam udzielić tylko Magda Gessler.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.