Julia Wieniawa relacjonuje swój trening. Nie odpuszcza! Widać, że na siłowni daje z siebie wszystko

Julia Wieniawa znana jest ze swojego zamiłowania do treningów i zdrowego trybu życia. Jak podkreśla, to dzięki nim jej życie jest tak poukładane i odnosi sukcesy. Także i tym razem aktorka nie zwalnia tempa.

Julia Wieniawa biega, jeździ konno i prowadzi aktywny tryb życia. Gwiazda rozpoczęła niedawno współpracę z trenerem personalnym, Tadeuszem Gauerem. To, jak ćwiczy, pokazała na swoim profilu na Instagramie. Trzeba przyznać, że Julka w pocie czoła pracuje nad swoją smukłą sylwetką.

Julia Wieniawa wykonuje intensywny trening

Julia Wieniawa jest w szczytowym momencie swojej kariery i nieustannie zaskakuje swoich fanów nowymi aktywnościami fizycznymi, których się podejmuje. Tym razem znów udowodniła, że niestraszny jej intensywny ciąg ćwiczeń. Pod czujnym okiem trenera Gauera nie ma dla niej zbyt trudnych wyzwań.

Julia WieniawaJulia Wieniawa https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Julia Wieniawa wykonuje głównie ćwiczenia rozciągające, choć kładzie też spory nacisk na ćwiczenia wykonywane przy pomocy specjalnych przyrządów. Dzięki nim może skupić na mięśniach brzucha oraz wewnętrznej stronie ud. Aktualnie gwiazda jest na diecie i spożywa 1500 kcal dziennie. Korzysta z gotowego cateringu, który uzupełnia różnymi sokami. 

Aktorka już dawno zdecydowała się wyeliminować ze swojej diety gluten, który źle wpływał na jej organizm. Julia już od dłuższego czasu choruje na hashimoto, które w znacznym stopniu wpływa na jej dietę i możliwe do wykonywania treningi. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Na koniec każdego treningu wykonuje ćwiczenia rozciągające, które pomagają ciału zregenerować się. Wszystkie aktywności na siłowni wykonywane są pod czujnym okiem doświadczonego trenera personalnego. Trzymamy kciuki za dalsze postępy w pracy nad ciałem!

W "Przerwie na kawę" Wieniawa zdradza, jak wygląda jej dzień i jakie miejsca w Warszawie lubi odwiedzać 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.