Ewa Chodakowska w Mediolanie spotkała się z polskim piłkarzem. Nie mieliśmy pojęcia, że się znają

Chyba mało kto spodziewał się tego, że Ewa Chodakowska jest fanką piłki nożnej. Okazuje się, że podczas pobytu w Mediolanie trenerka pojawiła się na meczu tamtejszej drużyny. Komu kibicowała?

To, że Anna Lewandowska jest fanką piłki nożnej, chyba nikogo nie dziwi, w końcu jej mąż jest jednym z  najlepszych piłkarzy na świecie. Zaskoczeniem jednak może być fakt, że również Ewa Chodakowska interesuje się tym sportem. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z piłkarzem, który w ostatnim czasie uważany był za objawienie roku. 

Ewa Chodakowska na meczu A.C. Milan 

Ewa Chodakowska na swoim profilu opublikowała kilka relacji ze stadionu A.C. Milan. Okazuje się, że trenerka wspólnie z mężem na meczu pojawiła się ze względu na Krzysztofa Piątka. Chyba do tej pory nikt nie wiedział, że Ewa i Krzysztof się znają. Możemy podejrzewać, że ta znajomość zaczęła się po wspólnej kampanii dla marki adidas, której i Chodakowska, i Piątek byli twarzami. Pisaliśmy o tym tutaj

Dziękujemy za cudny czas. Naładowani po uszy dobrą energią, wracamy do domu. @paulynaaa_a & @pjona_9 PS. To się nazywa ogromne szczęście do ludzi.

- podpisała zdjęcie. 

 

Czy myślicie, że ta znajomość przerodzi się w przyjaźń? Tego nie wiemy, ale może już wkrótce na stadionie podczas meczów reprezentacji obok Anny Lewandowskiej zobaczymy Ewę Chodakowską. 

Zobaczcie, jak Anna Lewandowska zareagowała na nasze pytanie, o to, czy lubi być nazywana WAG's. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.