Półnagi Robert Lewandowski wtula się w swoją żonę. Anna Lewandowska pokazała stare zdjęcie

Anna Lewandowska na Insta Story opublikowała zdjęcie ze swoim mężem sprzed pięciu lat. Nie da się ukryć, że na tej fotce widać chemię między małżeństwem.

W internecie co jakiś czas gwiazdy publikują swoje stare zdjęcia. Jedni stawiają na fotki z dzieciństwa, inni zaś pokazują wspomnienia sprzed kilku lat. We wtorek rano Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z 2014 roku, na którym pozuje ze swoim półnagim mężem. Jest ogień! 

Półnagi Robert Lewandowski przytula się do Ani 

Piłkarz od wielu lat może pochwalić się imponującą klatą i sześciopakiem na brzuchu. Anna Lewandowska na Instagramie opublikowała wspomnienie z 2014 roku, na którym jej mąż jest prawdziwym ciachem. 

Fb przypomina, 2014 rok... Kiedy to było.

- napisała. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy w 2014 rokuAnna Lewandowska i Robert Lewandowscy w 2014 roku www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Nie da się ukryć, że również trenerka na tym zdjęciu wygląda bardzo ponętnie. Przypomnijmy, że rok 2014 był dla pary niezwykle ważny pod kątem sportowym, bo to właśnie wtedy Robert Lewandowski przeniósł się z Borussii Dortmund do Bayernu Monachium, w którym nie tylko gra do dziś, ale uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy w historii klubu. 

Z kolei Anna Lewandowska w 2014 roku zaczęła coraz mocniej wchodzić w polski show-biznes, choć nadal była jedną z czołowych zawodniczek w kadrze narodowej karate. Tylko w 2014 roku zdobyła brązowy medal na mistrzostwach świata w kategorii seniorów ko-go kumite, a także została mistrzynią Polski w tej samej kategorii. 

Historia związku Anny Lewandowskiej i Roberta 

Anna Lewandowska poznała się z Robertem na obozie integracyjnym warszawskiego AWF-u. Wtedy piłkarz grał w podwarszawskim Zniczu Pruszków. Chwilę później Ania i Robert zostali parą. Nie trzeba było długo czekać, by talent obecnego kapitana reprezentacji Polski dostrzegł jeden z większych klubów w Polsce, czyli Lech Poznań. Wtedy Ania ze względu na swoje studia i karierę sportową nie mogła przeprowadzić się do Poznania. W 2010 roku Robert otrzymał propozycję nie do odrzucenia i tak para już wspólnie przeprowadziła się do Dortmundu, gdzie przez cztery lata Robert Lewandowski występował w barwach Borussii Dortmund. W czerwcu 2011 zaręczyli się podczas wakacji na Malediwach, a 22 czerwca 2013 pobrali się w podwarszawskim Serocku. W grudniu 2016 roku po strzelonej bramce w meczu z Atletico Lewandowski wykonał klasyczną cieszynkę i tym samym ogłosił światu, że już wkrótce wspólnie z Anią zostaną rodzicami. 4 maja  2017 roku na świecie pojawiła się ich córka Klara

Jeżeli jesteście ciekawi, jaką mamą jest Anna Lewandowska, to zobaczcie, co powiedziała w rozmowie z nami. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.