Trening Joanny Przetakiewicz. Projektantka przyznała, że kocha lody, ale walczy o piękną talię. To ćwiczenie pomaga

Joanna Przetakiewicz uwielbia chwalić się swoimi treningami, dzięki którym pozostaje w niezmiennie świetnej kondycji. Projektantka także i tym razem zdecydowała się pokazać, jakie ćwiczenia wykonuje, by mieć szczupłą talię.

Joanna Przetakiewicz od dawna udowadnia, że nie trzeba mieć dwudziestu lat, by zachwycać figurą. Projektantka mody już wielokrotnie zdradzała swoim fanom, jakie treningi wykonuje, by wyglądać tak dobrze. Jak widać, zapał do pracy nie słabnie, a efekty jej ćwiczeń są widoczne gołym okiem. Nie straszny jej także żaden trening, nawet ten wykonywany z psem!

Joanna Przetakiewicz podnosi ciężary 

Joanna Przetakiewicz przyznała, że uwielbia frytki i lody. Jak dodała, całkiem jej z tym dobrze. Projektantka zachwyca idealną sylwetką i motywuje swoich obserwatorów do regularnych ćwiczeń oraz większej aktywności fizycznej. Choć przedsiębiorczyni utrzymuje, że nie stosuje żadnej z diet, treningi wciąż są ważne w jej codziennej rutynie. Tym razem pokazała swój przykładowy trening na talię.

 

Fanki gwiazdy od razu skomentowały świetny wygląd idolki i zwróciły uwagę na bardzo istotną dla nich kwestię. Wiele kobiet po 40. roku życia bardziej dba o swoje ciało i zdrowie od młodych dziewczyn. Obserwatorki skomplementowały figurę Przetakiewicz i dodały, że to niemożliwe, by tak atrakcyjna kobieta miała jakiekolwiek kompleksy.

Pani Asiu kochana, wygląda Pani szałowo, czad
Wyglądasz przepięknie! Każda z nas ma inne zalety
Figura idealna

- komentowały pod zdjęciem. 

Joanna Przetakiewicz wciąż wygląda świetnie i jesteśmy pewni, że szybko się to nie zmieni. Czekamy na kolejne nagrania z treningów! 

Joanna Przetakiewicz ma piękną talię. Wystarczy regularny trening, by osiągnąć tak zaskakujący efekt

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.