40-letnia Ewa Szabatin zaskakuje szczupłą figurą. Jej sposoby? Łatwe i szybkie do wprowadzenia

Ewa Szabatin w tym roku świętowała 40-te urodziny. Zdrowe i wysportowane ciało w karierze tancerki było zawsze ważne, jednak dopiero teraz gwiazda zdecydowała się zdradzić swoim instagramowym obserwatorom sześć sekretów, które stoją za jej świetną sylwetką. Wśród nich jest jeden mocno zaskakujący.

Ewa Szabatin to jedna z bardziej utytułowanych tancerek. Gwiazda niedawno świętowała swoje 40-te urodziny i jednocześnie motywowała kobiety do częstszego dbania o swój organizm. Tym razem na swoim instagramowym profilu zdradziła aż sześć sposobów na piękną skórę i zdrowe ciało

40-letnia Ewa Szabatin zdradza swoje sposoby na piękny wygląd

Ewa Szabatin, odkąd zaczęła prowadzić swój własny blog z poradami dietetycznymi i treningowymi, publikuje wiele zdjęć, które mają na celu motywować kobiety do większej aktywności fizycznej i dbałości o swoje ciało. Jak widać, jej porady cieszą się sporym zainteresowaniem fanów. Tym razem gwiazda zamieściła intrygujący kadr z wakacji i długi opis tego, jak wyglądają jej codzienne starania o lepszy wygląd. 

 

Tancerka proponuje, aby przede wszystkim zaczynać dzień od ciepłej wody z cytryną. Ma ona rozgrzać i rozbudzić organizm. Zawsze należy jeść sycące śniadanie i warto wyeliminować ze swojej diety cukier, pod każdą jego postacią. Trenować należy regularnie, minimum trzy razy w tygodniu. Gwiazda także zaleca picie 2-3 litrów wody dziennie, a bycie wdzięczną za wszystko, czego się doświadcza, dodaje wiele energii organizmowi i sprawia, że jest on zdrowszy. 

Wiele pań uważa, że po 40-stce nie można wyglądać dobrze. To nieprawda! Jeśli tylko zadbamy o siebie, zwrócimy uwagę na to co jemy i zaczniemy się ruszać na pewno odniesiemy sukces. Możemy mieć piękne ciało w każdym wieku!

- pisze na swoim blogu Szabatin.

Była tancerka szczególnie poleca aktywny trening na basenie lub uprawianie jogi. Według niej są to dwie dyscypliny sportowe, które idealnie nadają się dla kobiet, które pragną poprawić swoją sylwetkę i chcą zyskać dodatkową energię. Ćwiczenia w wodzie kojąco wpływają na organizm, mogą także zniwelować bóle stawów. 

Ewa Szabatin może pochwalić się świetną figurą. Ten trening wyszczupli talię i poprawi wygląd całej sylwetki

Zobacz wideo
Więcej o: