25-latka schudła ponad 30 kilogramów po ciąży. Teraz zaskakuje kondycją i jest osobistą trenerką

25-letnia, świeżo upieczona mama, postanowiła poprawić swój wygląd po urodzeniu pierwszego dziecka. W wyniku zdrowego odżywiania i regularnych ćwiczeń schudła ponad 30 kilogramów. Teraz motywuje innych i została osobistą trenerką.

25-letnia Morgan Farnsworth zdecydowała się zmienić swoje życie, głównie przez wzgląd na możliwość zachorowania na cukrzycę i nadwagę wywołaną ciążą. Przy wadze ponad 106 kilogramów nie czuła się dobrze ze swoim ciałem, a lekarze przestrzegali ją przed licznymi chorobami. Dziewczyna spędzała większość czasu w łóżku, aż w końcu postanowiła zająć się swoim ciałem. 

25-latka schudła ponad 30 kilogramów po ciąży

Morgan Farnsworth doświadczyła śmierci ojca w wieku 11 lat, więc doskonale znała ból związany z utratą kogoś bliskiego. Nie chciała, by jej nowo narodzona córka kiedykolwiek musiała też przez to przechodzić, dlatego zdecydowała się zmienić swoje życie i zacząć zdrowiej funkcjonować. 

 

Dziewczyna zaczęła bardzo powoli wprowadzać modyfikacje do diety i planu treningowego. Po urodzeniu córki nie mogła ćwiczyć przez sześć tygodni. W końcu po tym czasie poszła na siłownię i znów poczuła siłę i chęć do prowadzenia zdrowego trybu życia. To było dokładnie w grudniu 2017 roku. Dziewczyna wspomina ten moment jako bardzo stresujący. 

Treningi 25-latki wciąż się zmieniają. Wcześniej jadła tylko dwa razy dziennie, teraz stara się utrzymać regularne odżywianie. Na śniadanie je jajka i kawałek bekonu. Lunch składa się z sałatki z kurczaka, a na przekąskę wybiera shake proteinowy, świeże owoce lub ciasto ryżowe z masłem orzechowym i posypką z czekolady. Na obiad przygotowuje autorskie danie z indyka. Obok gotowane warzywa na parze i brązowy ryż. 

Dodatkowo dziewczyna pije naprawdę dużo wody. Na siłowni wybiera ćwiczenia siłowe. W wieku 15 lat Morgan zakochała się w podnoszeniu ciężarów, a wszystko to przez jej ciotkę, która brała udział w licznych zawodach. Dziewczyna zyskała miano certyfikowanego osobistego trenera i może uczyć także innych, jak poprawnie ćwiczyć. Dzięki wprowadzonym zdrowym nawykom, Morgan schudła ponad 30 kilogramów. 

 
Szczerze mówiąc, nie sądzę, aby ktokolwiek był zmotywowany przez 100% czasu. Motywacja jest ulotna - a dyscyplina napędza działanie. Wiem, że wszyscy tak mówią, ale to prawda! Zmieniłem sposób myślenia i przypominam sobie, że ćwiczę, bo mogę. Pamiętam też, że trening to właśnie mój czas. Mam szczęście, że mogę rzucić sobie wyzwania na nowe sposoby. Jem zdrowo, ponieważ sprawia mi to przyjemność.

- wyznaje trenerka. 

Najważniejsze jest, by wyznaczyć sobie realne cele, mieć plan i się go trzymać. Należy zaakceptować, że będą także i porażki, ale należy się z nimi liczyć i wyciągać z nich naukę. Nie należy być dla siebie zbyt surowym, bo wtedy podejmowane wyzwania będą jeszcze trudniejsze do zrealizowania. 

Trening wyszczuplający talię pomoże zrzucić zbędne kilogramy i wyszczupli sylwetkę

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA