Lenka Klimentova pokazała umięśniony brzuch. Wiemy, jak wyglądają jej treningi

Lenka Klimentova dała się poznać szerszemu gronu fanów jako tancerka z programu "Taniec z Gwiazdami". Choć jej przygoda z obecną edycją dobiegła końca, to dalej może liczyć na ich wsparcie. Teraz odsłoniła umięśniony brzuch, a fani są zachwyceni.

Lenka Klimentova swoją boską sylwetkę z pewnością w dużej mierze zawdzięcza temu, czym się na co dzień zajmuje, czyli tańcu. W końcu nie od dziś wiadomo, że jest to jeden z najlepszych, naturalnych spalaczy tłuszczu. W tej edycji Lenka brała udział w "Tańcu z Gwiazdami" z Rafałem Szatanem, jednak już w drugim odcinku para odpadła z dalszej rywalizacji. Nie trzeba było jednak długo czekać, żeby zobaczyć Lenkę z powrotem na sali treningowej. 

Lenka Klimentova pokazała umięśniony brzuch

Na Instagramie Lenka pochwaliła się zdjęciem, na którym widać jej świetną formę. Umięśniony brzuch to jeden z wielu atutów tancerki. Kliemntova ma również smukłe ramiona i szczupłe nogi. Gwiazda w poście pod zdjęciem podkreśliła, że utrzymanie takiej sylwetki nie jest wcale proste, ale się opłaca. 

Treningi, zajęcia, siłownia... ciężka praca, ale się opłaca!
 

Fani są zachwyceni, co widać w komentarzach pod fotką. 

Boska figurka.
Ale sylwetka piękna WOW, brawo, gratuluje. Ciężka praca i wyzwania!!!

Jak Lenka Klimentova dba o formę?

Jej treningi w "Tańcu z Gwiazdami" to tylko jedna z wielu aktywności fizycznych, które mają miejsce w życiu tancerki. Z jej profilu na Instagramie dowiadujemy się, że Lenka jest również instruktorką Zumby. Ponadto gwiazda prowadziła także zajęcia z fitnessu, czy strong, których nazwa wskazywać może na wzmacnianie. 

Na Instagramie Lenki możemy znaleźć również sporo nagrań, na których gwiazda ćwiczy. W większości przypadków Lenka do treningu wykorzystuje ciężar własnego ciała. 

Nie tylko Lenka, ale również inna gwiazda stawia na podobny trening. Anna Lewandowska w rozmowie z nami przyznała, że uwielbia tak zwany trening funkcjonalny, ale w ostatnim czasie szuka dla siebie jakiegoś nowego wyzwania. Zobaczcie, co jeszcze nam zdradziła. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.