Trener Adama Lamberta zdradził, jak przekonał piosenkarza do diety roślinnej. Efekty były naprawdę zaskakujące

Adam Lambert w tym roku skończył 37 lat i wygląda naprawdę świetnie. Osobisty trener piosenkarza, z którym współpracuje już prawie 10 lat, postanowił podzielić się informacjami na temat diety i ćwiczeń wykonywanych przez swojego podopiecznego. Ich efekt wciąż budzi niemałe emocje!

Adam Lambert jeszcze w szkole średniej miał problemy z odżywianiem. Jak sam zdradził, żywił się fast foodami i niezdrowym jedzeniem, a w związku z tym miał problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Dopiero około dziesięciu lat temu stracił na wadze 20 kilogramów i dowiedział się, co jest naprawdę zdrowe, a czego powinien unikać. 

Trener Adama Lamberta zdradził sekrety diety artysty

Zdrowe nawyki żywieniowe Adam Lamberta sprawiły, że piosenkarz schudł i wreszcie zaczął dobrze czuć się w swoim ciele. O sekretach gwiazdy zdecydował się powiedzieć jego osobisty trener, Seth Gottesdiener. 

Zawsze wykonujemy porządny trening cardio na początku każdego treningu, aby zwiększyć tętno i utrzymać je przez cały czas

- powiedział Seth. 

 

Podczas sesji treningowej piosenkarz wykonuje wolniejsze ćwiczenia funkcjonalne, a także ćwiczenia typowe dla alpinistów i przeciąganie liny. Tym sposobem przywraca sobie wysokie tętno i może przejść do kolejnego zestawu ćwiczeń. Gottesdiener ujawnił również, że Lambert nie zawsze ma ochotę na siłownię. Jednak zawsze po wyjściu z niej czuje się świetnie i ma energię. Za to upodobał sobie ćwiczenia na ukośne partie brzucha.

Seth Gottesdiener przekonał swojego podopiecznego do przejścia na dietę roślinną. Dzięki niej piosenkarz ma więcej energii i czuje się dużo lżej. Warzywa i owoce pozytywnie wpływają na funkcjonowanie jego organizmu. 

Ten trening brzucha jest idealny dla osób, które pragną poprawić swoją kondycję

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA