Seksowna Omenaa Mensah odsłoniła boskie ciało w bikini. Znamy sekret jej szczupłej sylwetki

Omenaa Mensah porzuciła zimny polski klimat na rzecz przepięknych egzotycznych krajobrazów. Choć Indonezja jest piękna, to jednak na widok zdjęć Omeny Mensah fanom zrobiło się naprawdę gorąco.

Choć Omenaa Mensah w tym roku skończyła 40 lat, to swoimi zdjęciami i figurą udowadnia, że w jej wypadku wiek to tylko liczba. Pogodynka może pochwalić się nie tylko szczupłym, ale naprawdę jędrnym i umięśnionym ciałem. Mogłoby się wydawać, że gwiazda spędza godziny na siłowni i przestrzega restrykcyjnej diety. Nic bardziej mylnego!

Omenaa Mensah odsłoniła seksowne ciało

Jak w takim razie Omenaa dba o swoją formę? Okazuje się, że wcale tego nie robi. Skąd to wiemy? Gwiazda zdradza to w komentarzach pod zdjęciem. 

Oniemiałam. Co za ciało, najlepsza.

- skomentowała Anna Lewandowska. 

 

Omenaa nie pozostawiła tego bez odpowiedzi i napisała: 

I to bez ćwiczeń, ale niedługo zacznę, obiecuje.

Z kolei jedna z fanek zapytała jakie zasady żywieniowe stosuje Omenaa Mensah. Na co gwiazda odpowiedziała jej, że nie przestrzega żadnych zasad. Wniosek z tego jest taki, że Omenaa zalicza się do grona tych kobiet, które mogą pochwalić się tak szczupłym ciałem, bo mają po prostu dobre geny. Warto dodać, że Omenaa jest mamą dwójki dzieci. W 2002 roku na świat przyszła jej córka Vanessa, a w 2017 roku urodził się syn Vincent. 

Nie tylko Omenaa Mensah, ale również Anna Lewandowska w ostatnim czasie zachwyca swoją wspaniałą formą. To, że zdrowe odżywianie jest dla niej bardzo ważne, to już wiemy, ale patrząc na jej umięśnioną sylwetkę, podejrzewaliśmy, że gwiazda zmieniła swój trening. W "Przerwie na kawę" opowiada, czy to dzięki swojej aplikacji może pochwalić się takim sześciopakiem na brzuchu. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA