Miley Cyrus pokazuje, jak ćwiczy. Doniesienia o jej problemach zdrowotnych to tylko plotki

Miley Cyrus i jej figura w ostatnim czasie budzą wiele kontrowersji. Piosenkarka sporo schudła i zaczęła publikować zdjęcia, na których widać jej umięśnioną sylwetkę. Ostatnio pokazała, jak wygląda jej trening.

Miley Cyrus od pewnego czasu pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia, na których chwali się umięśnionym ciałem, a jej fani nie szczędzą jej komplementów. Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby piosenkarka ważyła teraz tylko 39 kilogramów. Gwiazda pokazała, jak wygląda jej trening i plotki na temat jej niedowagi i niezdrowego wyglądu są raczej zupełną nieprawdą. 

Miley Cyrus pokazała jak ćwiczy

Trening Miley Cyrus jest dość statyczny, ale jednocześnie działa na wiele partii ciała. 26-latka regularnie ćwiczy i jak widać z zamieszczonego przez nią nagrania, jej trening jest dość intensywny i przynosi zamierzone efekty. Gwiazda wykorzystała do niego ławkę treningową i specjalnie przygotowane narzędzia. Oprócz tego wykorzystuje także specjalne taśmy do ćwiczeń, które wspomagają jej trening i sprawiają, że jest on jeszcze bardziej efektywny. 

trening miley cyrustrening miley cyrus https://www.instagram.com/mileycyrus/

W mediach pojawiły się także informacje na temat zakończenia jej kolejnego związku, tym razem z Kaitlynn Carter. Dziewczyna miała być oparciem dla gwiazdy po jej nagłym rozwodzie z Liamem Hemsworth'em. 

Piosenkarka obecnie wypoczywa w ekskluzywnym kurorcie, z którego także zamieszcza wiele zdjęć na swoim Instagramie. Kondycja 26-letniej Miley wciąż pozostaje na językach, a domniemania o jej niedowadze i problemach zdrowotnych jednoznacznie rozwiewa ten najnowszy filmik. 

trening miley cyrustrening miley cyrus https://www.instagram.com/mileycyrus/

Można więc stwierdzić, że Miley pozostaje wciąż w świetnej kondycji i wbrew krążącym plotkom, nie poddaje się i udowadnia, że regularny trening może zmienić sylwetkę. 

Miley Cyrus może pochwalić się smukłymi nogami. Ten trening jest bardzo efektywny i przynosi super efekty

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.