Kendall Jenner zachwyca figurą. Trenerka gwiazdy zdradziła, jak wyglądają jej ćwiczenia

Kendall Jenner to chyba jedna z najpopularniejszych dziewczyn na Instagramie. Jej figura to marzenie wielu obserwatorek. Ostatnio trenerka gwiazdy zdradziła, jakie ćwiczenia wykonuje Jenner i jak wygląda ich plan.

Kendall Jenner od dawna zachwyca swoim wyglądem i figurą, której może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Jej obserwatorki na Instagramie zastanawiają się, jaki jest sekretny sposób ich idolki na takie ciało. Z pomocą postanowiła przyjść trenerka celebrytki, która przedstawiła plan treningowy swojej podopiecznej. 

Trenerka Kendall Jenner zdradza plan treningowy gwiazdy

Kendall Jenner już od dawna współpracuje z trenerką gwiazd, Autumn Calabrese. Ekspertka zajmuje się sportem i fitnessem. Doradza swoim podopiecznym plany treningowe, które będą dla nich najbardziej efektywne. Trenerka w wywiadzie dla "US Weekly" wyznała, że stara się przekonać wszystkie gwiazdy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli rutyna treningowa jest ciężka, z pewnością zapewni oczekiwane zmiany w ciele. Jedyny problem polega na tym, że ludzie zbyt szybko się poddają. 

 

Trenerka przyznała, że koncentruje się na wadze swoich podopiecznych i zaleca im lekkie ćwiczenia, typu brzuszki lub przysiady. Mają być one wykonywane regularnie i dokładnie. Calabrese wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Przykładowy trening trwa od 30 minut do godziny. Osoba trenująca musi czuć, że robi dla siebie coś ważnego.

Dieta to kolejny element, który stoi za sukcesem gwiazdy. Trenerka opowiada się za zrównoważonym stylem życia, a co za tym idzie, nie odrzuca jednoznacznie jedzenia typu fast food. Dieta Kendall Jenner opiera się przede wszystkim na równoważonych porcjach i ograniczeniu przetworzonej żywności. 

Efekty treningów i diety stosowanej przez Jenner są zauważalne gołym okiem. Gwiazda skończyła 23 lata i wygląda naprawdę rewelacyjnie. 

Kendall Jenner może pochwalić się pięknie wyrzeźbionymi pośladkami. Ten trening jest naprawdę efektywny

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.