Mel C ze Spice Girls miała problemy z odżywianiem. Teraz uświadamia swoją nastoletnią córkę

Mel C, jedna z gwiazd girls bandu "Spice Girls", wyznała niedawno, że w przeszłości zmagała się z zaburzeniami odżywiania, a przez lata jej dieta opierała się głównie na warzywach i owocach. Teraz stara się przestrzegać przed złym stylem życia swoją córkę, Scarlet.

Mel C, jedna z gwiazd zespołu Spice Girls, to ikona muzyki pop lat 90. XX wieku. Piosenkarka niedawno wyznała, że w przeszłości obsesyjnie ćwiczyła i nie dojadała. Zdiagnozowano u niej nawet depresję i zaburzenia odżywiania. Minione wydarzenia mocno wpłynęły na sposób, w jaki wychowuje swoją córkę, Scarlet. W jej domu nie mówi się w ogóle o dietach. 

Mel C zmagała się z zaburzeniami odżywiania 

Mel C ma 10-letnią córkę Scarlet, której ojcem jest Thomas Starr. Członkini Spice Girls przykłada teraz wiele uwagi do tego, jak kształtuje swoje dziecko. 

Myślę, że jednym z pozytywnych skutków moich problemów z odżywianiem jest to, że jestem bardzo świadoma tego, jak podchodzę do uświadamiania mojej córki.

- wyznała w rozmowie z magazynem "Woman's Health"

Na skutek negatywnych komentarzy w mediach na temat wyglądu gwiazdy, Mel C zaczęła odczuwać problemy ze swoim ciałem i postrzeganiem go. 

Zaczęłam nie dbać o siebie właściwie, wybierałam złe jedzenie, a moje ćwiczenia stawały się coraz bardziej obsesyjne, aż do tego stopnia, że miałam niedowagę. Ten stan trwał aż kilka lat.

- dodała szczerze. 

Teraz stara się przestrzegać Scarlet przed wszystkimi niebezpieczeństwami, które stoją za złym odżywianiem i niewłaściwym podejściem do swojego ciała. Piosenkarka wierzy, że szczera rozmowa i odpowiednie podejście do zdrowia już od najmłodszych lat jest w stanie stworzyć u jej dziecka pozytywne nawyki. 

Zdrowe odchudzanie wcale nie musi być trudne. Wystarczy skupić się na treningu całego ciała

Zobacz wideoWięcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.